Adet oluyorum HCG yükselişte??

Sosyallanne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
1.331
462
34
Arkadaşlar geçende yazdım buraya ben Pazar günü testte silik çizgi gördüm pazartesi sabah yaptım yine gördüm sonra pazartesi günü gün içinde kanamam başladı pembe olarak azdı bende kan testi yaptrdim ve HCG 6.87 çıktı kimyasal geçiriyorum sandım salı günü kanamam arttı ama doktor Çarşamba testi tekrarla dedi bugün sabah test yaptım değerim 12.14 çıktı sizce ne anlama gelir yani anlam veremedim kimyasalda artıp dusermi yoksa kanama başlayınca dusmeyemi başlar kanamam dün yoğundu bugün azaldı ??kafam çok karıştı

eğer test yapmasaydın üstüne görecektin ve önumuzdeki ay adet olmadıgında hamıle oldugunu anlayacaktın ,

tam ıkı katına çıkmış değer bu bence çok güzel ve kanama azalmışta ,

sabırla bekle cuma günü testi tekrarla , hakkında hayırlısı olsun inşallahh

ben adetliyken hormon tahlili için gitmiştim.beta değerim 16 çıktı tesadüf öğrendik çünkü reglin 3.günüydü.dr 2 gün sonra testi tekrarlattı iki katından biraz fazla artmıştı.ama kanamam bitsede lekelenmem yer yer kanamam hep sürdü.dr kimyasal ya da dış gebelik olabilir hemen sevinmeyelim dedi.4 gün sonra 123 çıktı.yani kimyasal.çünkü 500 lerde bi değer olması gerekiyordu.2 gün sonrada 86 ya düşmüştü zaten.20 günden fazla lekelenmem kesilmedi sonra tekrar adet oldum.
umarım seninki sağlıklıdır :)

eğer test yapmasaydın üstüne görecektin ve önumuzdeki ay adet olmadıgında hamıle oldugunu anlayacaktın ,

tam ıkı katına çıkmış değer bu bence çok güzel ve kanama azalmışta ,

sabırla bekle cuma günü testi tekrarla , hakkında hayırlısı olsun inşallahh
Saol canım yükseliş iyi mi dün kanamam baya vardı adet gibiydi gece olmamış hiç bakalım azaldı heralde

ben adetliyken hormon tahlili için gitmiştim.beta değerim 16 çıktı tesadüf öğrendik çünkü reglin 3.günüydü.dr 2 gün sonra testi tekrarlattı iki katından biraz fazla artmıştı.ama kanamam bitsede lekelenmem yer yer kanamam hep sürdü.dr kimyasal ya da dış gebelik olabilir hemen sevinmeyelim dedi.4 gün sonra 123 çıktı.yani kimyasal.çünkü 500 lerde bi değer olması gerekiyordu.2 gün sonrada 86 ya düşmüştü zaten.20 günden fazla lekelenmem kesilmedi sonra tekrar adet oldum.
umarım seninki sağlıklıdır :)
Ya bende sevinmiyorum ama böyle olmasıda tuhaf oldu hayırlısı olsun

X