Gebeliğe Hazırlık Adet Öncesi Yapılan Ovülasyon Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bu gün yineledim negatif ama adetim yok bi belirtice yok deli olacam evde adet söktürücü var ama içemiyorum
bence içme, adet olacaksan da kendiliğinden olsun. belki gebesindir ama testte çıkmıyordur. tabii yine sen bilirsin. ben naçizane fikrimi söylüyorum 😊

Selam kizlar bu ay bende başladım. Bugün 12.gun ama hala.silikti teste ama.doktorum.12 14 ve 16 günlerinde birliktelik dedi bakalım biZ de bu ay başladık Rabbin isteyen herkese nasip etsin inşallah. Allah ol der ve olur. Rabbim hayırlı evlatlar.nasip.etsin sağlıcakla insallah

merhaba merak ettim ne oldu sizin son durum benimde adetten önce herzaman kahve lekelenme olurdu bu ay olmadı ve 4 gün geçti ses yok hamilelik testleri negatif bugünde yaptım sizin son durum ne oldu

Merhaba bat 5 Mayıs dün inanilmaz kasık ağrısı oldu bende yumurtlamadan tam 8. Gününde sanki adet olucam o derece ama oturamadim bile batma yanma ağrı hepsi vardı çok siddetliydi bir de ise gittim.sorma 🤪.ne regl ne kahverengi akıntı vs hiçbir şey gelmedi sadece beyaz akıntı var o kadar bu sabah kalktım ağrı yok sadece sağ kasık alt kasıkta ara da batmalar oluyor o da rahatsızlık vermiyor birkaç gün geçsin erken gebelik yaparım erken regl olmazsam tabi sende durum nasıl

Ben adet oldum kızlar, bugün 6. Günüm. İnofolic saşe aldım, onu içeceğim yumurtlamaya dek

Evet, 4. Gündeyim 4 gündür kahverengi akıntım geliyor ara ara. Bazen afedersin idrar gibi, bazen de çamur gibi pütürlü. Bazen sildiğimde geliyor, bazen çamaşırımda görüyorum.
Canım bende aynı durumdayım. 11 12 Nisan yumurtlama gördüm. Günümü değerlendirdim. 24 nisan adet tarihimdi olmadım hala. Ovulasyon testim üst üste pozitif çıkıyor. T koyu kıpkırmızı. Ama gebelik yok kanda. Gebelik testi inde silik ikinci çizgi çıkıyor. Adetim gecikeli 3 hafta kadar oldu. İnstagramda ve YouTube ta bir gebenin günlüğü sayfası var. Senin belirtileri de anlatıyo. Bi izle istersen

Canım bende aynı durumdayım. 11 12 Nisan yumurtlama gördüm. Günümü değerlendirdim. 24 nisan adet tarihimdi olmadım hala. Ovulasyon testim üst üste pozitif çıkıyor. T koyu kıpkırmızı. Ama gebelik yok kanda. Gebelik testi inde silik ikinci çizgi çıkıyor. Adetim gecikeli 3 hafta kadar oldu. İnstagramda ve YouTube ta bir gebenin günlüğü sayfası var. Senin belirtileri de anlatıyo. Bi izle istersen
Merhaba Durumunuzu merak ettim adet oldunuz mu?

Bence hamile değilsin canım olsun Rabbim hayırla nasip etsin inşallah dualarımız seninle olacak
Elimde son 1 adet gebelik testi kaldı canım. Onu da şu an yapmak istemiyorum hem annemi dinlemek istiyorum hem de salgından dolayı alamama ihtimalini düşünüyorum. Adet olacak gibiyim zaten. Konuyu yazdım ama kasık ağrılarım çoğaldı. ☺

Merhaba kızlar, konuyu açtığımı bile unutmuşum ☺️ Hamile değilim, hala kalamadım.

X