Gebeliğe Hazırlık Adet Öncesi Yapılan Ovülasyon Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bende ovulasyon testi aldım bugün başlıcam sizin son durumunuz nedir devam ediyor musunuz acaba :)
Merhaba, evet hâlâ testlerle yoluma devam ediyorum. Bende hiç yanılmadı. Her ay gününde gösterdi ancak hamile kalamadım 🤷🏻‍♀️

Merhaba, evet hâlâ testlerle yoluma devam ediyorum. Bende hiç yanılmadı. Her ay gününde gösterdi ancak hamile kalamadım 🤷🏻‍♀️
Tez zamanda olur inşallah:) ovulasyon testinin adet bitiminden hemen sonra mı başlamalı yoksa yumurtlamaya yakın mı yapmalı sizce.Bnde pkos var Ben hiç inanmazdım bu testlere ama burdan okuyunca şansımı denemek istedim bu ay.

Tez zamanda olur inşallah:) ovulasyon testinin adet bitiminden hemen sonra mı başlamalı yoksa yumurtlamaya yakın mı yapmalı sizce.Bnde pkos var Ben hiç inanmazdım bu testlere ama burdan okuyunca şansımı denemek istedim bu ay.
Her kadının her ay döngüsü farklıdır. Yani aynı kadının art Arda 2 ayı Bile farklı olabilir. Özellikle pcosda böyle diye biliyorum. O yüzden adet bitiminden itibaren başla ki yumurtlamayı ve çatlamayı yakala. Bol şanslar 😎

Canım bak burda hamileydim ama test hiçte koyundeğil .. yani hamile olabilirsin testin koyuluğuna bakma bence
Ya benimde böyle çıkıyor hep adet olmama daha var ama kasik ağrım var siz bi bakrmisinjz

Eklentiler

• 20201013_140308.jpg
    20201013_140308.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 210
Merhaba
Ovülasyon testiyle takip ettim yumurtlamamı ve öncesi sonrasını değerlendirdik, gebelik testi kanda gorundukten sonra ovülasyon testinde nasıl göründüğünü merak ettim 3+5 günde yani adetin geciktiği ilk gün çift çizgi cıktı, görseli de ekliyorum sağlama yapmak isterseniz:KK66:

Eklentiler

• F3771B09-2558-4576-BBE2-4D59BAC0C420.jpeg
    F3771B09-2558-4576-BBE2-4D59BAC0C420.jpeg
    45,5 KB · Görüntüleme: 209
Merhaba
Ovülasyon testiyle takip ettim yumurtlamamı ve öncesi sonrasını değerlendirdik, gebelik testi kanda gorundukten sonra ovülasyon testinde nasıl göründüğünü merak ettim 3+5 günde yani adetin geciktiği ilk gün çift çizgi cıktı, görseli de ekliyorum sağlama yapmak isterseniz:KK66:
Diğer günler yaptın mo canm

Her kadının her ay döngüsü farklıdır. Yani aynı kadının art Arda 2 ayı Bile farklı olabilir. Özellikle pcosda böyle diye biliyorum. O yüzden adet bitiminden itibaren başla ki yumurtlamayı ve çatlamayı yakala. Bol şanslar 😎
Evet benimde çok düzensiz adet döngüm o yüzden olmuyor heralde bu ay takiple o günü tuttururum inşallah

Diğer günler yaptığımda cift görmüyordum ovülasyon karsılastırmasında ne zamanki adet gecikmesine girdim cift görmeye basladım , denemek için yaptım ama gebelik testi idrarda silik cıktıgı noktada ovülasyonda koyu cıktı

Hanımlar merhaba adetime 4 gün kala ovu testi yaptım yorumlar mısınız

Eklentiler

• A6A8B7F8-1335-4AE9-8316-0FE52671C307.jpeg
    A6A8B7F8-1335-4AE9-8316-0FE52671C307.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 195
Hanımlar merhaba adetime 4 gün kala ovu testi yaptım yorumlar mısınız
Ben çok yaşadım bu durumu. Adet öncesi vücutta Lh dalgalanması oluyor. Seninkinden daha bile oluyor. Hamileyim sanıp gebelik testi yapıyorum ve negatif çıkıyor her seferinde.

burada çok farklı şeyler okudum. Seninkinden daha silik çıkıp hamile olan da var, seninki gibi koyu olan ve hamile olan da var Ya da benim gibi koyu çıkıp adet olan da var.

yalnız hamile olduğunu öğrenenlerin neredeyse %99’unda t öyle bir pik yapıyor ki C çizgisi ufacık bir silik kalıyor onun yanında. En doğrusu gebelik testi yapman.

Teşekkürler hanımlar cevaplarınız için adetim henüz gelmedi ama üşütmüş de olabilirim beklemedeyim bakalım

Kızlar merhaba döngümün 11.Gününden beri takipteyim ikinci çizgi çok silik çıkıyordu bugün 19. Günüm ve bu şekilde çıktı. Daha koyu olmasını mı beklemeliyim yoksa bu pik olmuş hali mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Bide adet döngüm pkostan dolayı 33-37 arası belirsiz. Normalde akıntım olurdu bu ay o da olmadı henüz stresten sanırım😬😅

Eklentiler

• 85A628E7-5711-4525-A2AC-2ECE5C47CFBF.jpeg
    85A628E7-5711-4525-A2AC-2ECE5C47CFBF.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 210
Kızlar merhaba döngümün 11.Gününden beri takipteyim ikinci çizgi çok silik çıkıyordu bugün 19. Günüm ve bu şekilde çıktı. Daha koyu olmasını mı beklemeliyim yoksa bu pik olmuş hali mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Bide adet döngüm pkostan dolayı 33-37 arası belirsiz. Normalde akıntım olurdu bu ay o da olmadı henüz stresten sanırım😬😅
Yok canım bu bayağı pik. Daha koyu olmaz zaten ☺️

Cevapladığın için teşekkür ederim😍 dünü değerlendirdik ama bugünü eşim nöbette yarını değerlendirebilicez. Şimdi pik yaptıktan sonra yumurta ne zman çatlamış olacak acaba
24 ile 36 saat arasında çatlama gerçekleşiyor. Rica ederim ☺️

Sevgili kızlar, hepinize merhaba. Sizlere birkaç sorum olacak, cevaplayabilirseniz çok sevinirim. 1buçuk senedir bebek istiyoruz ama Allah daha nasip etmedi. Adetimin 16. Günü yani 4 martta yumurtlama akıntım oldu ancak bu akıntı 10 gün kadar sürünce bir ovülasyon testi alayım dedim. Çünkü normalde 1-2 gün sürer, biterdi. Her neyse. Bugün adetim 1 gün gecikmiş oldu. Birkaç gün önce hem ultra erken hem de normal gebelik testlerim negatif çıktı. Ben ısrarla ovülasyon testi yapmaya devam ediyorum. Adet olacakmışım gibi ağrılarım devam ediyor. Arada da çamaşırımda ıslaklık oluyor, adet oldum sanıyorum ama şeffaf geliyor. En son bugünkü ovülasyon testimin ve adetimin 23. Gününden beri yaptığım ovülasyon testlerinin fotoğrafını paylaşıyorum. T çizgisi C kadar koyu değil ancak ona çok yakın koyulukta çıkıyor. Size sorum -yaşayan varsa beni aydınlatsın lütfen- gebelik negatif, ovülasyon pozitif çıkıp da hamile olan var mı aranızda? Ovülasyon testleri gebelik belli eder mi? Umutlanmalı mıyım? Kan testi şu an vermek istemiyorum. Annem “Test için 10 gün geçsin adetinden” der hep. Eski usul yani ☺️ Uzun bir yazı oldu, okuyup da cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler. Biraz dertleşmeye ihtiyacım var sanırım 🥰
Resim atsam yorumlarmsnz

X