Adet sonrası kahverengi akıntı.kızlar aklım karışık yardımınıza ihtiyacım var

mine ceylan

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2023
118
38
24
Kızlar merhaba yeni geliyorum buraya ama hep yorumları takip ediyordum. Biz gebelik düşünüyoruz uzun zamandır eşimin problemi vardı varikosel oldu. 3 ayımız bitti kontrole gidicez ama normalde benim reglm hep gününde olur ve 6 gün sürer asla şaşmadı bugüne kadar. Pazar günü reglm olmam gerekiyordu ve oldum. O gün kanamam oldu normal bir şekilde ağrım da oldu ertesi gün kahverengi akıntıya döndü bu ve az geldi.dün de hiç gelmedi diyebilirim size peçeteye sildiğinde açık pembe geliyor. Bugün uyandım bir bakayım dedim yine aynı şekilde hiç yok peçeteye sildiğimde kahvemsi gördüm. Ne olabilir bu pazartesiye doktora randevu aldım ama gebelik olabilir mi. Yorumlarda çok şey var. Bilgisi olan veya yaşayan varsa merakımı gidersin Allah için 🙏🏻

adet öncesi ve adet sonrası kahverengi akıntı normal bir durum. Dışarıya akamayan kan rahimde bekleyince oksijenle temas edip rengi koyulaşır içerde bekleyen kan kahverengi olarak gelir.

normalde bir pedi doldurmayacak kadar diyorlar yerleşme kanaması için ancak sizin de çok geçmemiş gibi emin olamadım, test yaptınız mı hiç
Ay bende emin olamıyorum ama belirtileri hissediyorum kendi mi de kandırmak istemiyorum normalde reglm 2 gün çok yoğun ve ağrılı geçerdi sonrası yoğun kanama fakat ağrısız geçerdi ilk defa başıma geliyorum. Test yapmak istemiyorum bir bitsin de şu akıntı zaten ptesiye randevu aldım kdın doğuma gideceğim

X