Yerleşme kanaması hakkında

Miktarı çok muydu.birkaç damla bende yaşadım arkası gelmedi
Doktor yerleşme kanaması olabilir içerde kanama yok kese bozulmamis dedi ama afedersin iç çamaşırımin orta kisminin yarisi kandı sonra ped taktım onunda yarısı doldu yerleşme kanaması için çok mu bilemedim korkuyorum iğne yaptı düşük önleyici zaten hapta içiyorum düşük önleyici

Canım benimde adetime 5 gün kala yerleşme kanaması geldi pembe renkli.tahriş gibi bir durum yoksa olabilir.test yap hemen
Merhaba adetlerim düzenli değil ilaçsız adet görmüyorum cocuk istiyoruz 2 gün lekelenme oldu 3 gündür da beyaz şeffaf su gibi akintim oluyor hamilelik olabilir mi adet tarihini bekle derseniz adet olamıyorum ben

Merhaba adetlerim düzenli değil ilaçsız adet görmüyorum cocuk istiyoruz 2 gün lekelenme oldu 3 gündür da beyaz şeffaf su gibi akintim oluyor hamilelik olabilir mi adet tarihini bekle derseniz adet olamıyorum ben
kahve ya da acik pembe ve cok az miydi test yspin yarin

İnşallah buraya hamileyiz diye yazabiliriz birbirimizs dua edelim lütfen sizde başka neler var
Amin canım amin o müjdeli haberi veririz benim kaç gündür belim ağrıyor adetime 8 gün vardı pembesi kanama oldu sonra iki üç gün kahverengi leke daha bişey olmadı günüm de geçti akıntı var sulu böyle zaten bu lekenmeler olduğu zaman karnım çok ağrıdı aşırı hemde yerimde duramadim

Amin canım amin o müjdeli haberi veririz benim kaç gündür belim ağrıyor adetime 8 gün vardı pembesi kanama oldu sonra iki üç gün kahverengi leke daha bişey olmadı günüm de geçti akıntı var sulu böyle zaten bu lekenmeler olduğu zaman karnım çok ağrıdı aşırı hemde yerimde duramadim
Bende kasik ağrısı vs birsey yok dün gece sağ sola dönerken bi kasik ağrısı yaşadım ve karnımın çok ağrıdığı gecenin ertesi aksami lekelenme yaşadım

X