Adet sonrası kanla karışık lekelenme...

snowball0680

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2010
296
158
Kızlar merhaba.Bebek isteyenlerden biri de benim.Ocak ayında aşılama yaptırdım ama tutmadı.Biraz ara verelim dedik.Benim sorum şu; Son adetimden bu ara 14 gün geçti ve iki gündür kanla karışık lekeler görüyorum.Acaba yerleşme kanaması için henüz erken mi? Hamile olup ta lekenme yaşayanlar yanıtlayabilir mi? Lütfeeeennnnnnnnn

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1883 gün geçti.

esraderman

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
87
2
Kızlar merhaba.Bebek isteyenlerden biri de benim.Ocak ayında aşılama yaptırdım ama tutmadı.Biraz ara verelim dedik.Benim sorum şu; Son adetimden bu ara 14 gün geçti ve iki gündür kanla karışık lekeler görüyorum.Acaba yerleşme kanaması için henüz erken mi? Hamile olup ta lekenme yaşayanlar yanıtlayabilir mi? Lütfeeeennnnnnnnn

Yerleşme kanaması adetine 1 hafta kala oluyor bildiğim kadarıyla yani bende öyle olmuştu. Adetten sonra pembemsi kanamalarım olurdu arada çok az miktarda ama doktor sağlıklı yumurtladığına işaret demişti.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

snowball0680

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2010
296
158
Yerleşme kanaması adetine 1 hafta kala oluyor bildiğim kadarıyla yani bende öyle olmuştu. Adetten sonra pembemsi kanamalarım olurdu arada çok az miktarda ama doktor sağlıklı yumurtladığına işaret demişti.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Yanıtın için çok teşekkür ederim :)

snowball0680

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2010
296
158
Yumurtlama kanamasi dir muhtemelen yerlesme kanamasi adetten 1 hafta once oluyor
Yumurtlamada kanama olduğunu bilmiyordum,daha önce yaşamamıştım. Zaten adet düzensizliğim de var.Bekleyeyim umarım bu ay olur..Çok teşekkürler..

snowball0680

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2010
296
158
yumurtlama kanaması diye bişey duymadım hiç ama yerleşme kanaması olabilir canım bendede oldu aynı şekilde bugün test yaptım hamileyim :KK16:
:) Umutlandım şimdi ama erken diye de düşünmüyorum değil...Kısmet ama çoook teşekkür ederim