Transfer sonrası oluşan ve devam eden kırmızı lekelenme

Benim de lekelenmelerim ara ara devam ediyor. Açıkçası korkuyorum da. Karnım ağrıyor.Ne kadarı normalki bunun
Kasik ağrıları bildiğim kadarıyla normal. Benim kanamanın yapısal olabileceğini söylemişti doktor çünkü kese disi kanama alanı gözükmüyordu. Ne kadarının normal olduğunu bilemiycem ama mutlaka doktor ile iletişim halinde olmak gerekiyor.

Kasik ağrıları bildiğim kadarıyla normal. Benim kanamanın yapısal olabileceğini söylemişti doktor çünkü kese disi kanama alanı gözükmüyordu. Ne kadarının normal olduğunu bilemiycem ama mutlaka doktor ile iletişim halinde olmak gerekiyor.
Doktorla direk konuşamıyorum. Hemşiresi bilgilendiriyor bizi birşey sorduğumda. Bugün kese randevusu verecekler. Kalça iğnesi vurununca geçiyor lekelenme. Kan sulandırıcılara başlayınca geri geliyor. Benim ilk çocuğuma normal yolla hamile kaldım.10 yıl oldu. Tüp gebeliği farklı sanki. İnşallah bir tehlike olmadan sağ salim doğururuz

Doktorla direk konuşamıyorum. Hemşiresi bilgilendiriyor bizi birşey sorduğumda. Bugün kese randevusu verecekler. Kalça iğnesi vurununca geçiyor lekelenme. Kan sulandırıcılara başlayınca geri geliyor. Benim ilk çocuğuma normal yolla hamile kaldım.10 yıl oldu. Tüp gebeliği farklı sanki. İnşallah bir tehlike olmadan sağ salim doğururuz
Kanama bittikten sonra da bir süre kan sulandiriciyi kesmisti doktor. Benim ilk gebeligim o da tup bebek o yüzden karşılaştırma yapamayacağım. Ama gerçekten çok sabır isteyen bir süreç 17. Haftadayim hala her ihtimale karşı haftada 2 kez progestan igne vuruluyorum, kanama falan olmamasına karşın. Herkese bebegini sağ salim kucağına almayı nasip etsin Allahim.

Kızlar merhaba. Tüp bebek yöntemiyle 4 aralıkta transferim gerçekleşti. 2 tane 5. Gun emriyosu 5aa kalitede.
Transferin 5. Günü kahverengi lekelenme oldu doktorum normaldir endişelenme dedi. Sonra 7. Gün kırmızı lekelenme oldu. Doktoruma söyledim her ihtimale karşı pruloton depot yaptıralım bir de kan verebilirsiniz dedi. İğneyi yaptırdım, beta hcg de o gün 55 çıktı. Bu arada lekelenme devam ediyordu. Ertesi tekrar kan verdim 61 çıktı. Doktorum haftada 2 kez progestan igne verdi zaten halihazirda günde 3 kere progestan fitil kullanıyordum devam ediyorum. Coraspirin kullanıyordum ona ara verelim dedi kanama durana kadar. 14 aralıkta tekrar kan verdim 145 çıktı beta hcg. Bugün transferden sonraki 12. Gun ve lekelenme devam ediyordu çoğu zaman kahverengi ama arada bir kırmızı olduğu da oluyor. Aynı durumu yaşayanlar var mı? Endişeleniyorum gerçekten. Doktorumun tavsiyesi üzerine bol bol istirahat ediyorum ama dış gebelik yahut kimyasal gebelik ihtimali falan korkutuyor beni. Bu konuda tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi ?
Canım ne durumdasın acaba

X