Jinekoloji Adet zamanı

nur4913

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2023
123
31
24
Adet zamanı mide bulantısı ishal yaşayan varmı şuan adetim 2. günü adet olcağım akşam midem bulandı kustum yedimi iştahım yok mide problemide var antral gastrit buda etki edermi

yediğiniz şeylerle alakalı bir durum olabilir midenizi bozan bir şey yemişsiniz gibime geldi. tavuk, pilav veya bozulmus herhangi bir sey yemis olabilirsiniz. yoğurt yiyip bol bol su için

ben de her reglimde ishal oluyorum. doktor bazı hormonların bağırsağa kaçtığını bu yüzden olduğunu söyledi. ama sizin mide sorununuz var ondan dolayı da olabilir.

yediğiniz şeylerle alakalı bir durum olabilir midenizi bozan bir şey yemişsiniz gibime geldi. tavuk, pilav veya bozulmus herhangi bir sey yemis olabilirsiniz. yoğurt yiyip bol bol su için
Anladım ama neredeyse hemen hemen her adetimde oluyor böyle aşırı derece ishal değil ama bulantı rahatsız ediyor beni

Evet adet zamanı artan prostoglandinler.. ishal de yapar kusma da yapar.. sizin bir de gastrit de var. Sorun katlanıyordur. Ben tuzlu çubuk kraker ve tuzlu ılık ayran tüketiyorum adet dönemindeki bulantı ve ishale iyi geliyor bende.

Evet adet zamanı artan prostoglandinler.. ishal de yapar kusma da yapar.. sizin bir de gastrit de var. Sorun katlanıyordur. Ben tuzlu çubuk kraker ve tuzlu ılık ayran tüketiyorum adet dönemindeki bulantı ve ishale iyi geliyor bende.
Anladım denicem bende teşekkür ederim gerçekten zor bi durum

Arkadaslar adet suredi ortalama kac gun olmali? Benim bu sefer 3 gunsurdur endise etmeli miyim bekar oldugum icin soruyorm

yok mide bulantısı olmuyor bende.

Arkadaslar adet suredi ortalama kac gun olmali? Benim bu sefer 3 gunsurdur endise etmeli miyim bekar oldugum icin soruyorm
Normal de kaç gün oluyor normaldir bence benimkide normal de 6 gün 7 gün hala leke oluyor ama 3 gün az az kanamam oluyor bazende yoğun o mevsim ay değişimden herşey etkiliyor

Bende adet olacağım zaman göğüsler şişer. Midem bulanır kusarim. Midem gaz dolar. Adet olunca geçer. Bir ay adet öncesi şikayet olur. Diğer ay adet olacağım zaman hiç belirti vermez. Farkında olmadan olmuş olurum.

Bende adet olacağım zaman göğüsler şişer. Midem bulanır kusarim. Midem gaz dolar. Adet olunca geçer. Bir ay adet öncesi şikayet olur. Diğer ay adet olacağım zaman hiç belirti vermez. Farkında olmadan olmuş olurum.
Bende öyle atlatıyorum midemde sorun var zaten gastrit midem fazla asit üretiyormuş bağırsaklarım strese bağlı ibs bide adet olunca hepsi tutuyor bulantı felan ta ki yumurtlama dönemi geçene kadar bulantım hafif şekilde devam ediyor

Normal de kaç gün oluyor normaldir bence benimkide normal de 6 gün 7 gün hala leke oluyor ama 3 gün az az kanamam oluyor bazende yoğun o mevsim ay değişimden herşey etkiliyor
adet öncesi sendromu diye bir sey var onu da bir araştırın derim çok fazla kişide oluyormuş

X