Adet

Antalya_-07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
46
12
35
Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardim isteyecektim adetim bitti 7 gün sonra kanamam geldi az az 2 gün bugünde koyu kahve akıntım geldi ilk defa başıma geldi bu konuda yardımcı olur musunuz bilen başına daha önce bu şekilde gelen bir durum oldu mu ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardim isteyecektim adetim bitti 7 gün sonra kanamam geldi az az 2 gün bugünde koyu kahve akıntım geldi ilk defa başıma geldi bu konuda yardımcı olur musunuz bilen başına daha önce bu şekilde gelen bir durum oldu mu ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Bende de bu ara öyle olmuştu. Dr. Arada böyle şeyler olması normal dedi. Yani mevsim değişikliği,stres vs.. Ama bi dr. Gitmwnde fayda var.

B7ADE706-8532-4F18-AA50-D768699F671C.jpeg
Bu kahve akıntı yumurtlamadan dolayı mıdır sizce kızlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar neden dolayı öle olmuşsunuz? bende aynı durumdayım şuan da....

Eki Görüntüle 2305794 Bu kahve akıntı yumurtlamadan dolayı mıdır sizce kızlar

Canım bence acilen doktora gitmelisin bunun normal olmadığını düşünüyorum
İnşallah bişey yoktur ama gitmende fayda var Allah korusun rahimle alakalı kist,polip gibi şeylerde ara kanama yapabiliyor
Allah esirgesin inşallah yoktur ama lütfen bekleme doktor anlar ancak
Doktorlar ara kanamalar önemli diyor mutlaka doktora başvurulmalıymış

Kahve akinti nasil detayli tarif edebilirmisiniz yani 1 pedi dolduruyormu

X