Aşılama Adete 10 gün kala kanama..yardım...

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

puduhepa

Guru
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
139
4
28-30 gün sürerdi arası,ama bu akşam ,19.günde kanama başladı.Başına gelen var mı?İlk kez böyle birşey oluyor,anlamıyorum,doktora mı gitsem?

canım herhangi bir hastalığın varmı merak etdim geçen ay hangi tarihte regi oldunki belki yanlış hesaplamada olabilir :uhm:

günaydın puduhepa..
Benim de geçen ay senin gibi beklenenden çok daha önce gelmişti 17.günde..Çatlatma iğnesi yada aşılama filan yapılmışmıydı? Bana çatlatma iğnesi yapıldığı için erken gelmişti drmu aradığımda normal demişti ama nasıl korkmuştum..Bu tedaviler bizim vücut dengemizi bozdu yaww..Ama sen endişe etme canım.. benim bu ay tekrar normale döndü ama çok tereddüt ediyosan istersen bi doktorunu ara..

günaydın puduhepa..
Benim de geçen ay senin gibi beklenenden çok daha önce gelmişti 17.günde..Çatlatma iğnesi yada aşılama filan yapılmışmıydı? Bana çatlatma iğnesi yapıldığı için erken gelmişti drmu aradığımda normal demişti ama nasıl korkmuştum..Bu tedaviler bizim vücut dengemizi bozdu yaww..Ama sen endişe etme canım.. benim bu ay tekrar normale döndü ama çok tereddüt ediyosan istersen bi doktorunu ara..

Merhaba özlemm,en son haziranda aşılama yapılmıştı.Ama o zaman normal zamanda gelmişti.Yarın doktora giderim artık..İlgin için teşekkürler..kaydirigubbakcemile3

canım bir sorun olabilir (ki inşallah yoktur) geciktirme derim ............

X