Gebeliğe Hazırlık Adete 5 gün kaldı gelin beraber bekleyelim kızlar belirtileriniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlar benim bikaç gündür mide bulantım var. Normalde az yiyen biriyim son zamanlar baya iştahım açıldı. Göbek deliğimin etrafında iğne gibi batmalar oluyor ama çok diil günde 3-4defa. Bide vajinamda aynı şekilde batmalar oluyor. Her ay adet ağrısı gibi kasık ve bel ağrım olur ama bu batmaları ilk kez yaşıyorum benimle aynı durumda olan varmı tatlışlar

bat ne zaman canım

Canlar benim bikaç gündür mide bulantım var. Normalde az yiyen biriyim son zamanlar baya iştahım açıldı. Göbek deliğimin etrafında iğne gibi batmalar oluyor ama çok diil günde 3-4defa. Bide vajinamda aynı şekilde batmalar oluyor. Her ay adet ağrısı gibi kasık ve bel ağrım olur ama bu batmaları ilk kez yaşıyorum benimle aynı durumda olan varmı tatlışlar
İnsan kendini dinlemekten bi hal oluyo dimi
Çokk zor bekleyişş

Kabızlık yaşayan var mı kızlar? İlk hamile kaldığımda çok kabız olmuştum ben adet gününden önce.
Göğüs ağrısı da yaşayan çok oluyormuş ama bende hiç olmadı bu ay da yok.

Kabızlık yaşayan var mı kızlar? İlk hamile kaldığımda çok kabız olmuştum ben adet gününden önce.
Göğüs ağrısı da yaşayan çok oluyormuş ama bende hiç olmadı bu ay da yok.

ya benim adetten öncede hic gogsum agrımıyor yine bir belirti yok

zaten son 1 hafta daha zor geliyor sanki

benimde 15 birlikte bekleyelim nasipse canım

Evet canım belirtilerimizi paylaşalım bu zorlu süreci beraber geçirelim yalnız bırakmayalım birbirimizi. Biriyle konuşmayınca çok şey araştırıyorum her belirtiye takılıp kalıyorum insanı yoruyor

Evet canım belirtilerimizi paylaşalım bu zorlu süreci beraber geçirelim yalnız bırakmayalım birbirimizi. Biriyle konuşmayınca çok şey araştırıyorum her belirtiye takılıp kalıyorum insanı yoruyor
Çok araştırınca yoruluyo insan
Azıcık uzak kalmak gerekiyor bazen

Benim göğüsler çok şiş yüzüstü yatamıyorum o derece. Kabızlık değil de afedersiniz ishal oldum ben niyeyse o_O

Her ay umutlanırım ama ilk kez bu ay çok garip şeyler yaşıyorum. Mesela bu kadar çok midem bulanmamıştı. Bide ellerim bacaklarım titriyor şu an aniden sıcak basıyor çok garip durumdayım

X