Gebeliğe Hazırlık Adete 8 gün kala kahverengi leke

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bluangell

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2023
3
1
Kızlar ben 28 günde bi adet oluyorum bazen 26 eşimle yumurtlama günlerini değerlendirdik 8 9. Günler yumurta akı kıvamında akıntım çoktu 14. Gün yoğun kahverengi kırmızı karışık kan geldi iç çamaşırıma ağrımda çoktu yumurtlama kanaması ve ağrısı sandım şuan adetime 8 gün var ve kahverengi leke devam ediyor başka hiçbir ağrım belirtim yok 3 aydır negatif görmekten bugün eczanenin kapısından döndüm test almadım başına böyle gelip hamile olduğunu öğrenen var mı ?🥹

Kızlar ben 28 günde bi adet oluyorum bazen 26 eşimle yumurtlama günlerini değerlendirdik 8 9. Günler yumurta akı kıvamında akıntım çoktu 14. Gün yoğun kahverengi kırmızı karışık kan geldi iç çamaşırıma ağrımda çoktu yumurtlama kanaması ve ağrısı sandım şuan adetime 8 gün var ve kahverengi leke devam ediyor başka hiçbir ağrım belirtim yok 3 aydır negatif görmekten bugün eczanenin kapısından döndüm test almadım başına böyle gelip hamile olduğunu öğrenen var mı ?🥹
Sonucunuz ne oldu? Bndende bugün kahverengi akıntı geldi yunurtalamadan sonraki 10.gunumdeyim

Merhaba 21inde adet oldum yumurtlama gününü değerlendirdik 2gün önce iç çamaşırımda benimde kahverengi lekelenmem oldu sol kasığımda ve belimde belirli aralıklarda ağrım oldu leke sadece 1gün sürdü dün yoktu bu akşam tekrar olmuş adetime 10gün var bende merak ediyorum yerleşme kanaması olabilirmi ki

Ne oldu siz hamile misiniz acaba çünkü benimde 3 gunudr böyle yaa

Bn biraz arastrdm yumurtlama lekelenme yapabiliyomus, degerlendirdim , ay butun belirtilerimi yumurtlamaya baglayip degerlendirdim insallah hamile olurum insallah hepmz hamile oluruz🤣🥰🥰🥰🥰🥰🥰🙏
Yaaa nasil benim lekelenmem olduğundan beri iliskiye girmedim dedim belki yerleşme dir ya da reglmdir diyee ne yapam.anlamadim kiii

Yaaa nasil benim lekelenmem olduğundan beri iliskiye girmedim dedim belki yerleşme dir ya da reglmdir diyee ne yapam.anlamadim kiii
Reglden önce gelmezdi benim sonra gelirdi yerlesme diye dusunuyorum cunku adetimden 13 gun sonra geldi, iki adet arasi dinimizce 15 süre dinen adet degilim haram olmaz diye dusunup yumurtlama olabilir diye garantiye alam dedim

Canm bilmiyorum test yapmadim adetimden bu ayana bgn 15.gunum , 2 hafta sonra olmazsam insallah test yapicam , acele etmek istemiyorum kendime soz verdim gunum gecince test yapacagim artik uzulmek istemiyorum
Yaaa Allah im inşallah gebelikten dir Rabbil Alemin benimde inşallah öyledir sen bana dua et bende sana dua edeyim kabul olsun

Ovulasyonda yaptim iki gun once cizgi vardi dun yaptim silikti , ordan anladim dedim aaa buda yumurtlama pcosnoldugum icin surekli pik ve surekli catlama goreblirmisiz bn hepsini degerlendirecegim
Veyyy ben yapmadım dedim belki yerlesmedir yada adettir diye Allah im bilmiyordum sen beni zelil etme bebek ver bana

Veyyy ben yapmadım dedim belki yerlesmedir yada adettir diye Allah im bilmiyordum sen beni zelil etme bebek ver bana
Ama kimiside adet diyor , anlamadimda , bide yumurtlamada kahverengi akinti saglikli bir catlama değilmiş bide oyle bir yazi gördüm yani yumurtlamada kahverengi akintiyi gorenlerin gebeligi dusukle sonuclanabiliyormus , bnmki insallah oyle olmaz , canim dualarimdasin , efendimizin yüzü suyu hürmetine sana bana isteyen herkese nasip etsin rabbim🙏🏻

İyi günler hanımlar, benimde adetime beş gün var ama dün kahverengi lekelenmem oldu çok hafifte ağrı var sanki arada karnımda hiç böyle bi durum yaşamamıştım sebebi ne olabilir

X