Gebeliğe Hazırlık Adete 8 gün kala kahverengi leke

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa , tabrik ederim cnm , hayrli olsun banada dua edermsn 6 gun sürdü kahverengi akinti, testlerde negatif anlamadım gitti
Teşekkür ederim sende İnşallah hamilesindir canım, ben de doktoruma gittim beta bakıldı öyle anlaşıldı ama daha çok erken her şey olabilir bir sene önce düşük yaşadım o yüzden tereddütlüyüm😕Sende beta hcg baktırsana kandan orda daha net anlaşılır hem bişey varsada erkenden önlem alınır

Kızlar ben 28 günde bi adet oluyorum bazen 26 eşimle yumurtlama günlerini değerlendirdik 8 9. Günler yumurta akı kıvamında akıntım çoktu 14. Gün yoğun kahverengi kırmızı karışık kan geldi iç çamaşırıma ağrımda çoktu yumurtlama kanaması ve ağrısı sandım şuan adetime 8 gün var ve kahverengi leke devam ediyor başka hiçbir ağrım belirtim yok 3 aydır negatif görmekten bugün eczanenin kapısından döndüm test almadım başına böyle gelip hamile olduğunu öğrenen var mı ?🥹

Sonucunuz ne oldu? Bndende bugün kahverengi akıntı geldi yunurtalamadan sonraki 10.gunumdeyim

Merhaba 21inde adet oldum yumurtlama gününü değerlendirdik 2gün önce iç çamaşırımda benimde kahverengi lekelenmem oldu sol kasığımda ve belimde belirli aralıklarda ağrım oldu leke sadece 1gün sürdü dün yoktu bu akşam tekrar olmuş adetime 10gün var bende merak ediyorum yerleşme kanaması olabilirmi ki

Benimde 3 gunudr aynısı var

İyi günler hanımlar, benimde adetime beş gün var ama dün kahverengi lekelenmem oldu çok hafifte ağrı var sanki arada karnımda hiç böyle bi durum yaşamamıştım sebebi ne olabilir
Hanımlar merhaba benimde adetimin bugün 18. Günü telefonumda olan programa göre adetime 10 gün var geçen ay tüp bebek tedavisinden sonucum negatif çıkmıştı bu ay lenfosit aşısına başlamıştık doktor doğal yollada hamile kalabilirsin dikkat et demişti bizde afedersiniz ilişki sürecimize dikkat ediyoruz ama bugün iç çamaşırım da pıhtılı akıntılı gibi kahverengi bir leke oluşmuş görünce şok oldum sizce yerleşme kanaması olabilir mi adet arasında da hiç leke görmem normalde ilk defa oldu yoksa henüz erken mi bu konuda bilgisi olan var mı. Çünkü bu kadar erken adet olamam olmadım da hiç. Sizce lekenin sebebi nedir lütfen yardımcı olur musunuz 🙏

Hanımlar merhaba benimde adetimin bugün 18. Günü telefonumda olan programa göre adetime 10 gün var geçen ay tüp bebek tedavisinden sonucum negatif çıkmıştı bu ay lenfosit aşısına başlamıştık doktor doğal yollada hamile kalabilirsin dikkat et demişti bizde afedersiniz ilişki sürecimize dikkat ediyoruz ama bugün iç çamaşırım da pıhtılı akıntılı gibi kahverengi bir leke oluşmuş görünce şok oldum sizce yerleşme kanaması olabilir mi adet arasında da hiç leke görmem normalde ilk defa oldu yoksa henüz erken mi bu konuda bilgisi olan var mı. Çünkü bu kadar erken adet olamam olmadım da hiç. Sizce lekenin sebebi nedir lütfen yardımcı olur musunuz 🙏
Canim yumurtlama lekelenmesi de olabilir, ara lekelenme olabilir, yerleşme lekeside olabilir , ama bnm tahmnmce yumurtlama , hakkinda hayrlisi olsun 😍

Yumurtlama kanamasını ilk defa duydum hiç başıma gelmeyince böyle birşey araştırmamıştım da aslında ama yumurtlamamı hep afedersin akıntıyla hissederim o süreci de geçtim acaba ikikez yumurtlamış olabilir miyim 🙄

Canım yerleşme kanaması da olabilir tabiki bi doktora gitmeni tavsiye ederim hamileysen eğer lekelenmeni kesmek için ilaç verir doktor

Küçük bir ihtimalle iki kere yumurtlama oluyor,
Yumurtlama lekelenmesi ne kadar sürüyor peki onu takip edeyim enazından omu değil mi diye

Yumurtlama kanamasını ilk defa duydum hiç başıma gelmeyince böyle birşey araştırmamıştım da aslında ama yumurtlamamı hep afedersin akıntıyla hissederim o süreci de geçtim acaba ikikez yumurtlamış olabilir miyim 🙄
O belli olmuyor cnm kimsinde bes gun kimsinde 3 gün suruyor , kahverengi akıntı birde gecen aylardan kalan kanaman da olabilir o kanlar kahverengi bir sekilde gelebilir , rahmn temzleniyor aslnda ama hamileliğe engel değil merk etme😍

Küçük bir ihtimalle iki kere yumurtlama oluyor,

O belli olmuyor cnm kimsinde bes gun kimsinde 3 gün suruyor , kahverengi akıntı birde gecen aylardan kalan kanaman da olabilir o kanlar kahverengi bir sekilde gelebilir , rahmn temzleniyor aslnda ama hamileliğe engel değil merk etme😍
Ay inşalllah rabbim banada nasip etmiştir eşimle bu konuyu hiç konuşmadım çünkü onuda panikletmek istemiyorum çünkü çok uzun zamandır bekliyoruz. Umarım güzel sonuçlar alırım 🙏

Teşekkür ederim sende İnşallah hamilesindir canım, ben de doktoruma gittim beta bakıldı öyle anlaşıldı ama daha çok erken her şey olabilir bir sene önce düşük yaşadım o yüzden tereddütlüyüm😕Sende beta hcg baktırsana kandan orda daha net anlaşılır hem bişey varsada erkenden önlem alınır
Merhaba , şu an gebeliğiniz nasıl gidiyor bir sorun çıktı mı veya bu durum tehlikeli olabilir mi kanda çıktı dediniz ya , merak ettim lütfen benimle de paylaşın 🥹

X