ADETE BİR GÜN KALA HAMİLE KALINIR MI

asyakusum00

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
10
2
33
Adet döngüm 28 günde bir hiç şaşmaz 17 Nisan'da adet oldum 23 Nisan'da bitti. Döngü içerisinde 4 kez korunmasız ilişki yaşadık eşimle birisi de bat dan 1 gün önceydi bugün itibariyle 7 gün geçti sabah test yaptım böyle bişey çıktı ama yaklaşık bi 1 saat sonra felan böyle oldu bir haftadır gögüs uçlarım yara olmuş gibi agrıyor dokunamıyorum ve bir haftadır uykumdan uyandıran kasık sancılarım vardı bugün kesildi şükür var mı aranızda benim gibi böyle olan yaşayan kafam allak bullak 😔

Adet döngüm 28 günde bir hiç şaşmaz 17 Nisan'da adet oldum 23 Nisan'da bitti. Döngü içerisinde 4 kez korunmasız ilişki yaşadık eşimle birisi de bat dan 1 gün önceydi bugün itibariyle 7 gün geçti sabah test yaptım böyle bişey çıktı ama yaklaşık bi 1 saat sonra felan böyle oldu bir haftadır gögüs uçlarım yara olmuş gibi agrıyor dokunamıyorum ve bir haftadır uykumdan uyandıran kasık sancılarım vardı bugün kesildi şükür var mı aranızda benim gibi böyle olan yaşayan kafam allak bullak 😔
Adete bir gün kala hamile kalmak çok nadir görülen bir durumdur. Test yaptınız pozitif mi çıktı? Testiniz açıklamasındaki sürenin dışında çıkan sonuçları aldırmayın diye belirtiyordur zaten. 1 saat sonra çıkan sonucu dikkate almayın bence

Çok nadir de olsa her zaman ihtimal vardır

Yaşandı kardeşim yaşandı. 13 mayıs bat olduğu için 12 mayısta eşime "şu an hamile kalmam mümkün değil, korunmaya gerek yok" dedim. Sonucu aşağıya birakayım. Damlatır damlatmaz belirdi.

Eklentiler

• IMG_20240521_112313.jpg
    IMG_20240521_112313.jpg
    157,9 KB · Görüntüleme: 45
Öncelikle evet hamile kalınıyor ovülasyon testi ile takip edin net olur.
Sonrasında gebelik testini okumadığınız için 1 saat sonrası test sizi yanıltmış okusaydınız geçerli olduğu süreyi öğrenip böyle kendinizi strese sokmazdiniz

Bugün kan verdim 2 çıktı tuhaf olan şu ki Mayıs 16 da da kan sonucu yine 2 di. Ne düşmüş ne yükselmiş bugün itibariyle 28. Gün igne olalı hala adet olmadım kafayı yememek elde degil valla

X