Geç döllenme ile hamile kalanlar hk

sevalaksu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2021
29
5
24
Merhabalar hanımlar , 7 martta adet oldum 5 gün sonra bitti. Adetim düzenlidir. 30-32 gün döngüm vardır. Normalde 7 nisanda adet olmam gerekiyor. Adete 1 hafta kala 1 kere ve 4 gün kala 2 kere korunmasız ilişkim oldu. Bugün 20 Nisan adet olmadım. Kaset testleri yaptım negatif çıktı. Kan vermedim ama kadın doğuma gittim kist miyom olmadığını rahmimin temiz olduğunu söyledi. Pcos değilim dediğim gibi. Adetim çok düzenlidir. Sanırım bu ay geç yumurtladıgımı düşünüyorum. Adet sancısı gibi ağrı giriyor sonrasında geçiyor. Göğüs ağrım yok gögüslerimde dolgunlaşma var. Göğüs uçlarım çok ağrıyor. Bu şekilde olup hamile kalan anneler var mı ? Deneyimlerini benimle paylaşabilirler mi ? Teşekkür ederim

Adetime tam 1 hafta kala yumurtlamış ve gebe kalmıştım eve böyle bir ihtimal var. Tabi öyle durumlarda beklenen adet tarihini de 1 hafta ileri atmak gerekiyor yumurtlamadan 14gun sonra adet beklemek daha doğru olur

Adetime tam 1 hafta kala yumurtlamış ve gebe kalmıştım eve böyle bir ihtimal var. Tabi öyle durumlarda beklenen adet tarihini de 1 hafta ileri atmak gerekiyor yumurtlamadan 14gun sonra adet beklemek daha doğru olur
Cevabınız için teşekkür ederim. Beklenen adetti 15 gün geçti. Halen adet olmadım. Yumurtladığım günü de bilmiyorum. Bugün doktor randevum var. Bakalım neler olacak

Cevabınız için teşekkür ederim. Beklenen adetti 15 gün geçti. Halen adet olmadım. Yumurtladığım günü de bilmiyorum. Bugün doktor randevum var. Bakalım neler olacak
Bazen farklı olabiliyor . Ben kürtajdan 1 buçuk ay sonra kontrole gittik yumurtan var şuan gelişmiş 20 mm değerlendirirseniz bebek olabilir dedi . 3 gün sonra adet oldum ben .
Tabi benim kürtajdan dolayı da olabilir bu durum.

Merhabalar hanımlar , 7 martta adet oldum 5 gün sonra bitti. Adetim düzenlidir. 30-32 gün döngüm vardır. Normalde 7 nisanda adet olmam gerekiyor. Adete 1 hafta kala 1 kere ve 4 gün kala 2 kere korunmasız ilişkim oldu. Bugün 20 Nisan adet olmadım. Kaset testleri yaptım negatif çıktı. Kan vermedim ama kadın doğuma gittim kist miyom olmadığını rahmimin temiz olduğunu söyledi. Pcos değilim dediğim gibi. Adetim çok düzenlidir. Sanırım bu ay geç yumurtladıgımı düşünüyorum. Adet sancısı gibi ağrı giriyor sonrasında geçiyor. Göğüs ağrım yok gögüslerimde dolgunlaşma var. Göğüs uçlarım çok ağrıyor. Bu şekilde olup hamile kalan anneler var mı ? Deneyimlerini benimle paylaşabilirler mi ? Teşekkür ederim
Aynı durum yaşıyoruz banada haber et olurmu mide yanması ve oluyormu bel ağrısı kasiklara iğne batma hissi fln

Pko'luyum ve hamile kaldığımda doktorumda 1 hafta ileri tarih girmişti adet başlangıcımı...Bütün gebeliklerim geç döllenme oldu...Adetim düzene girdi zaman içinde ilk hamilelikten sonra ama düzensiz yumurtlamam devam ediyormuş 2.gebelikten de anladığım kadarıyla..

Yani düzenli adetle,düzensiz yumurtlama da oluyor arkadaşlar..

Pko'luyum ve hamile kaldığımda doktorumda 1 hafta ileri tarih girmişti adet başlangıcımı...Bütün gebeliklerim geç döllenme oldu...Adetim düzene girdi zaman içinde ilk hamilelikten sonra ama düzensiz yumurtlamam devam ediyormuş 2.gebelikten de anladığım kadarıyla..

Yani düzenli adetle,düzensiz yumurtlama da oluyor arkadaşlar..
Olabilir tabi ki her kadının fizyolojisi farklı zaten pcos çok farklı bir dünya onda düzen komple değişiyor. Bende öyle bi durum yok ve ne zaman geç yumurtlasam adetimi de geç olurum buna dayanarak tecrübemi paylaştım 🥰

Merhaba sonucunuz ne oldu acaba birebir aynı tarihlerde aynı şeyleri yaşıyorum bende Pcos var birde hala regl olamadım gebe misiniz?

Merhaba sonucunuz ne oldu acaba birebir aynı tarihlerde aynı şeyleri yaşıyorum bende Pcos var birde hala regl olamadım gebe misiniz?
Yaa bende de vardı pcos doktorum 21 martta iyileştin tam sınırda dedi ve hep düzenli gidiyordu regl vee regl 15 gün gecikti en son 2 gün önce kan sonucu 0.22, sol kasık ağrısı şikayeti ile gittim bütün değerlerime de bakıldı bir sorun yok enfeksiyon falan da yok, beyaz akıntı var hatta dün ilk kez ıslaklık oldu sadece yani su bildiğimiz.. Göğüslerim şiş ama ağrı falan yok çok çok nadir arada ağrıyor, sivilceler arttı anlık baş dönmesi olabiliyor. Regl döngüm 35 en son 22-28 martta ilişki oldu. 21 martta kadın doğum kontrol gittim herhangi bir sıkıntım yoktu. Sizce geç döllenme falan olabilir mi 3 mayıs da kadın doğuma randevu aldım 🥺♥️♥️

Aynı şeyleri yaşıyorum tek fark benim adetim 7 gün gecikti dün test yaptım negatif .. iki gün daha olmazsam kan tahlili vericem

X