Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Kizlar topice bayıldım bayıldımmmmm 🌺
Ben pazar günü catlatma iğnesi vuruldum bayram arifesine kadar test yapamıyorum iğnenin etkisinden pozitif görme şansım var çünkü yanıltma olur bizim için fakat bu 4 günlük süreçte ilk iki gün aşırı kasık ağrım bu son iki gün ise bel ağrım ve göğüs ucu hassasiyetim var okadar hayranlıkla okudumki erken sonuclu meleklerinizi bukadar erken belirti gören varmı aranızda merak ettim hepinize sağlıklı gebelikler dilerim Rabbimden şansınız bulaşıcı olsun

Kizlar topice bayıldım bayıldımmmmm 🌺
Ben pazar günü catlatma iğnesi vuruldum bayram arifesine kadar test yapamıyorum iğnenin etkisinden pozitif görme şansım var çünkü yanıltma olur bizim için fakat bu 4 günlük süreçte ilk iki gün aşırı kasık ağrım bu son iki gün ise bel ağrım ve göğüs ucu hassasiyetim var okadar hayranlıkla okudumki erken sonuclu meleklerinizi bukadar erken belirti gören varmı aranızda merak ettim hepinize sağlıklı gebelikler dilerim Rabbimden şansınız bulaşıcı olsun
Teşekkür ederiz canııım rabbim sana da nasip eder ennn kısa zamanda🙏🏼🥰🥰

Ben de sağlık ocağına geldim bakalım 2. Kan Testini vermeye çalışıyorum inşallah doktor almayalım gerek yok falan demez😄

Sağol canım 65.5 çıktı çok mutluyum hemen koşarak vermiştik. Değerim düşük değil dimi
Değil erken öğrendiğin için bu şekilde daha yeni oluşacak inşallah 🙏🏻 Sen 2 günde bir bak yada dayanabilirsen 4 günde bir bak daha küçük olduğu için. İnşallah güzel artışların olur 🤲🏻

Aynen öyle malesef bir an önce cuma olsa da değer yükselmiş mi baksam diyorum şimdi de😂
Bugün test yaptım pozitif çıktııı kan testi verdim sonucunu görene kadar inanamıcam sanırım 🙈

Eklentiler

• IMG_20220701_081035.jpg
    IMG_20220701_081035.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 102
KIZLAAR DAHA ÖNCEKİ YAZIŞMALARDA BEN DE KONUYA DAHİL OLMUŞTUM HATIRLATMAK İÇİN Bİ KAÇINI ALINTI YAPTIM. SİZDEN CESARET ALIP OVÜLASYON TESTİ ALIP DENEME YAPTIK. SONRA VÜCUDUMUN VERDİĞİ TEPKİLERİ YANLIŞ ANLAYIP ADET OLACAĞIM DİYE KARALAR BAĞLAMIŞTIM. ADET OLMAMA İKİ GÜN VAR BUGÜN İDRAR TESTİMDE İKİNCİ ÇİZGİYİ GÖRÜNCE KAN VERDİM 193 çıktı. Bu konunun kaçıncı hamilelik haberi bilmiyorum ama süreç boyunda herkes bir bir güzel haberi verirken ben de umarım bu ay buraya yazabilirim demiştim. Değerim belki henüz düşük ama umut var diyorum. İnşallah sağlıkla ilerler. Darısı tüm bekleyenlerin başına 🥹
Yaaa inanmıyorum bu haberinizi çok sevindimmm hiç umudum yok diyordunuz sağ salim kavusun insallah 😍

X