Gebeliğe Hazırlık Adetim 1 gün gecikti

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

alon16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2023
63
7
21
Arkadaşlar 23 Aralık adet başlangıcımdi 28inde bitti eşimle 31inde ilişkiye girdik reglime 1 hafta kala şiddetli sol kasık ağrısı ve batma yaşadım hâlâ daha adet olacakmisim gibi ağrı oluyor 2 saatte bir idrara çıkıyorum regle 2 gün kala test yaptım negatifti 1 gün geciktim sonradan pozitife dönen var mı yardımıniza ihtiyacım var düşünmekten kafayı yemek üzereyim 🥺😢😢

Arkadaşlar 23 Aralık adet başlangıcımdi 28inde bitti eşimle 31inde ilişkiye girdik reglime 1 hafta kala şiddetli sol kasık ağrısı ve batma yaşadım hâlâ daha adet olacakmisim gibi ağrı oluyor 2 saatte bir idrara çıkıyorum regle 2 gün kala test yaptım negatifti 1 gün geciktim sonradan pozitife dönen var mı yardımıniza ihtiyacım var düşünmekten kafayı yemek üzereyim 🥺😢😢
Geç döllenme olabilir canım 5 gün bekle bakalım ama erken gebelik testi yaparsan çıkabilir varsa

Geç döllenme olabilir canım 5 gün bekle bakalım ama erken gebelik testi yaparsan çıkabilir varsa
Yaptığım sanırım normal test çünkü eczaneden alırken erken demedim gebelik testi dedi kaset test verdi ama üzerinde erken yazmıyor

Insallah gebesinizdir ben gecikmenin 16.gunundeyim 10.gun kan verdim negatifti hala bekliyorum bende kasik agrisi kremsi akinti ve son iki gundur de goguslerim cok hafif dokununca sizliyo o kadar

Bi hafta bekleyip sonra test yap bence 7 gune kadar bile gecikme normal karsilaniyo herhangi bir sebeptn

Gecikme 5 gün olmadan test yapmayın bence 5 gün gecikirse yaparsınız.

Bende regl olcakmisim gibi hissediyordum gecikmeden önce erken gebelik testi yaptım çıkmadı bir gün gecikti test yaptım gene çıkmadı hala olamadım olcakmisim gibi olsada kurtulsam

X