ADETIM 10 GÜN GECİKTİ HAMİLE OLABİLİRMİYİM

Xxxbbxxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2021
1
1
22
En son adet tarihim 13 eylül erkek arkadaşımla 19 eylül gibi birlikteliğim oldu korunmadık ağustos da ella kullanmıştım reglim erken oldu eylülde ilişkiden 3 sonra tekrar kullandım bugün tam 10 gün oldu adet olmadım 2 gün arayla 3 test yaptım negatif adet söktürücü içtim hala olmadım alt karnım adet sancısı gibi sancılanıyor adet oldum sanıyorum bişey yok 5 gündür böyle akıntım da var dı göğüslerim de hassasiyet yok ama sürekli kaşık ağrısı yaşıyorum kan testi vermelimiyim sonuç pozitif çıkarmı yoksa ertesi gün hapından dolayı mı böyle olmuş olabilir

3 5 tane daha kullanın ertesi gün hapı iyi gelir ooh miss.

En son adet tarihim 13 eylül erkek arkadaşımla 19 eylül gibi birlikteliğim oldu korunmadık ağustos da ella kullanmıştım reglim erken oldu eylülde ilişkiden 3 sonra tekrar kullandım bugün tam 10 gün oldu adet olmadım 2 gün arayla 3 test yaptım negatif adet söktürücü içtim hala olmadım alt karnım adet sancısı gibi sancılanıyor adet oldum sanıyorum bişey yok 5 gündür böyle akıntım da var dı göğüslerim de hassasiyet yok ama sürekli kaşık ağrısı yaşıyorum kan testi vermelimiyim sonuç pozitif çıkarmı yoksa ertesi gün hapından dolayı mı böyle olmuş olabilir
Hamile misiniz bilemem ama ilişkiden 3 gün sonra ella kullandiysanız o hapın bir faydasını göremezsiniz o hapın ilk 24-36 saat içinde içilmesi gerekiyor diye biliyorum.

hem ella hem söktürücü derken hormonlarınız baya bağımsızlığını ilan etmiş. Siz bir kan verin sonra da oturun bekleyin.

Ella 1 defa kullanmada bile düzeni alt üst eden bir hap siz 3 günde 2 tane içmişsinz..
1 ay gecikse şaşırmayın yani
Kan testi de verin eğer olacağı varsa ella mella dinlemez olur bebek

X