Adetim 15 gün gecikti😱Kan testi negatif😞 Bu durumu yaşayan varmı?🤔Yinede olabilirmi?

Hacer2001

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2020
84
189
22
Hayırlı günler
26 Aralıkta adet olmam gerekiyordu 5 gün geçti idrar testi yaptım negatif 5 gün daha bekledim önce idrar testi (negetif)sonra kan testi verdim 0.100 çıktı (negatif)
Şuan 15 gün oldu ne gelen var ne giden yinede gebe olma ihtimalim varmıdır?

(26 aralıkta açık pembe akıntım oldu sonra bidaha olmadı,)

Adet olmayı beklemek de çok zormuş
Bu aralar da sarı akıntım oluyor bunun nedenini bilmyorum ilk defa sarı akıntı oldu bilen varmı???

Bu gibi durumları yaşayıp da gebe olan varmı??

15 gun gecikme demek 6 haftalik bebek demek. Olsaydi çoktan çıkardı. Rahme tutundugu andan itibaren hormon salgilanmaya başlıyor. Idrarda da kanda da belli olurdu. Bence jinekolojik muayane olun. Kist hormon bozukluklari gibi sorunlar yasiyor olabilirsiniz.

Merabalar canım bende aynı sayılır seninle durumum 26 kasımda kimyasal gebelik yasadım 26 aralıkta adet olmam lazımdı olmadım kan vermedim ben evde test yapmıştım negatif çıkmıştı benim yoğun akıntım ve gögüs hassasiyetim başladı bekliyorum pazartesi kan vericem inşallah

Ya benimde dün göğüs hassasiyetim oldu da adet olucam galiba o yüzden gebelik belirtisidir diyemiyorum adet belirtim de yokki kasık ağrısı olyo ama anlık gelip geçiyo adet de öyle mi oluyor sancı oluyor bel ağrısı bacakların ağrısı çok ağrı olyo,
Ben yinede bir umuttur diye bekliyorum.

Kimyasal gebelik nasıl oluyor hiç bilgim yokta??

Kimyasal gebelik nasıl oluyor hiç bilgim yokta??
Kimyasal gebelik hamilelik oluşuyor başta ama ilerlemiyor kan testi veriyorsun beta iki günde en az %60 artması gerekirken artmıyor sonra da azalmaya başlıyor gebelik sonlanıyo kanama oluyo

Bende aynı şeyleri yaşıyorum umarım hayırlı haberler alırız ama seninde tekrar kan verip doktorla görüşmen lazım bende öyle yapacağım normal Bi süre değil 45 gün oldu neredeyse geç döllenme olsa bile belli olur diye düşünüyorum

Ayın 14 üne randevu aldım inşallah gideceğim hem adet düzensizliğim için hemde gebelik istediğim için,

Benimde 15 günlük gecikmem olmuştu testlerim negatif çıkmıştı sonra kendi kendine geldi doktora gittim bi sıkıntı olmadığını söyledi ben o ay galiba çok stres yapmıştım buna bağlıyorum

Benimde 15 günlük gecikmem var, yarın kan vereceğim. İdrar testi 13. Günde negatif gösteriyordu. Bir de adet gecikmesinden sonra 1 gün süren pembe bir akıntım oldu adet oluyorum sandım ama hala birşey yok. Bat tarihim 27 aralıktı

Gebelik varsa kanda negatif gozukmesi imkansiz.
Baska bir probleminiz olabilir doktora gorunun.

Hâlâ adet olmadım 20 gün olucak yarın doktora gidicem 1 buçukta
Ben gittim ama maalesef doktorlamız pek de ilgilenmiyor bu süreçte yaşadığım yerden mi kaynaklı bilmiyorum. Ultrasonla baktı sadece bakmak olmak için. Ne ilaç ne bir yol göstermedi bekle adet olursun gibi tabir kullandı ki 50 gün oldu neredeyse son adetimin üzerinden. Özelde kendi doktorumla görüştüm bebek olmadığından emin olalım kan ver yoksa adet sökücü yazıcam dedi bana da

Bende bugün gittim tavsiye edilen doktora gittim bende çok ilgiliydi, kan testi verdim adet düzenszliğini düzenleyecek önce yumurtalarım çok iyiymiş çok şükür gebe kalmaya müsaitsin ddi, yarın gidip sonuçlarımı öğrenip ilacımı alacağım inşallah.

Benim geçen ay 16 gün gecikti ben de 1 hafta geciktikten sonra muayene oldum, gebelik yok. Dr adet söktürücü verdi , içtim 1 hafta sonra adet oldum. Kistten olabilir

İyi bari Bi sıkıntı olmadığına olmadığına sevindim sizin için nasıl düzenleyecek adetinizi

İyi bari Bi sıkıntı olmadığına olmadığına sevindim sizin için nasıl düzenleyecek adetinizi
Yaa bilmyorum ki salı günü gidicem işte sonuçlar için doktor o zmna varmış geçen gittim de bakmadılar,hadi hayırlısı ilaç verir sanırım.
Benim geçen ay 16 gün gecikti ben de 1 hafta geciktikten sonra muayene oldum, gebelik yok. Dr adet söktürücü verdi , içtim 1 hafta sonra adet oldum. Kistten olabilir
Yok kist yokmuş kist görünmüyor dedi gebeliğe müsaitsin dedi yumurtaların çok iyi dedi yeni evli olduğun içim 1 yıl süre veriyoruz dedi 1 yıl olmazsa gel ddi o zmn bakarız ddi,

Aynı durumu yaşadım canım, adet söktürücü verdi doktor sonrada reglimin 2. gününde hormon testine gittim prolaktin yani süt hormonu değerim yüksek çıktı 1 ay ilaç kullandım düştü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…