Adetim 8 gün gecikti ama kan testimde gebelik çıkmadı

yasamnefesii4545

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
129
18
22
Merhabalar 6 ay boyunca düzenli giden adetim korunmayı bıraktıktan sonra sekteye uğramaya başladı. 6 ay boyunca ayın hep 10 veya 11 inde adet olurdum 7. ayımda 5 gün gecikme yaşadım ayın 15 inde oldum yani geçen ay. Bu ay da adet takvimimde 12 sinde olacağımı gösteriyordu ona göre hesaplarsak bugün tam 12 gün gecikmem olmuş oluyor ama geçen ay 15 inde olmama göre hesaplarsak da 8 gün geçmiş oluyor. Bugün 8. gün gecikmem olduğu için kan testi verdim bta değerim 1.2 çıktı adet ağrım yok sizce neden geç döllenme olmuş olabilirmi. Ayrıca gece uyumaya yakın yatakta yatarken kasıklarımda baloncuklar patladı gibi böyle acılı değil değişikti sizce sebebi nedir yardımcı olurmusunuz lütfen.

Merhaba benimde 12 Aralık'ta normal düşük yaptım şuan adetim 21 gün gecikti gebelik düşünüyoruz gecikmenin 5. Günü beta HCG 2.95 çıktı ondan sonra kan vermedim fakat dün test yaptım test penceresi tek çizgi çıktı görsele bakabilir misiniz yanlış yerde yanmadı mı yada geç döllenme olabilir mi geç döllenme imkansiz değil mi

X