Adetim 3 gün gecikti fakat idrar testlerim negatif yardımcı olur musunuz lütfen kızlarr

Cnarrr3525

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
934
255
25
Kızlar merhaba benim son adet tarihim 14 nisan bu ayın 15 inde adet olmam gerekiyordu bundan 5 gün önce sağ kasığımda inanılmaz dolgunluk hissi vardı şuanda yok sadece şuan üşüyorum ve afedersiniz böyle sarımsı akıntım var. Tabi sarımsı akıntı bundan 4 gün önce başladı ondan önce beyazımsı gibiydi şuanda reglim 3 gün gecikti bir erken gebelik testi bir tanede normal test yaptım negatif çıktı yarın kan vericem sağlık ocağında daha önce böyle durum yaşayıp sonrasında hamile kaldığını öğrenen varmıydı acaba yardımlarınıza ihtiyacım var 🙏🙏
Not : ramazan dolayısıyla 1 ay içinde taş çatlasın 4 gün ilişki olmuştur o yüzden pek olanak vermiyorum hamileliğe ama 🙄🙈

Testler negatif ciktiysa kan vermenize gerek yok. Bu süreçte saglik personellerimizi minimum duzeyde mesgul etmemiz gerek. Idrar testleri de yeterli hassasiyete sahipler. Cikan sonuç doğrudur yani.

Biraz daha bekleyin. Regl olmazsaniz kadin doguma gidin. Kist olabilir, baska hormonal bir sey olabilir. Tedavi olursunuz.

Testler negatif ciktiysa kan vermenize gerek yok. Bu süreçte saglik personellerimizi minimum duzeyde mesgul etmemiz gerek. Idrar testleri de yeterli hassasiyete sahipler. Cikan sonuç doğrudur yani.

Biraz daha bekleyin. Regl olmazsaniz kadin doguma gidin. Kist olabilir, baska hormonal bir sey olabilir. Tedavi olursunuz.
Evet doğru söylüyosunuz fakat sağlık ocağında ki ebe kan testi vermemi istedi geç döllenme olabilir dedi negatif çıkarsa hemen kadın doğuma sevvk ederim dedi geçen aylarda kist patladı ve iç kanama oluştuğu için

Dimii bende kan verdim ebe gel kan ver falan diyince umut etmiştim ama çok karışık bir süreçmiş gerçekten 🙄🤦🏻‍♀️
Kendim deneyimlemedim ama erken gebelik söylendiğine göre 5 gün öncesine kadwr filan gösteriyormuş
3 gün geçse kesin çıkardı bence
Umarım en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz siz de 🌸

Kendim deneyimlemedim ama erken gebelik söylendiğine göre 5 gün öncesine kadwr filan gösteriyormuş
3 gün geçse kesin çıkardı bence
Umarım en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz siz de 🌸
Amin inşallah çok teşekkür ederim duanız için ❤️🥰 sizde sağ salim kavuşursunuz bebeğinize tek çığlıkla inşallah ❤️

X