Adetim beş gün gecikti gün geçtikçe artan kasık ağrısı bel ağrısı var ama bir türlü olamıyorum daha dört aylık evliyim hamile değilimdir değil mi ?

Fdime

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
51
3
24
Şöyle ki test aldım ama henüz yapmadım bugünü son gün olarak değerlendiricem olmazsam yarın yapıcam. Şöyle ki tam anlamı ile içime girmeden boşaldı yani çok az girmişti ama yumurtlama günüm değildi sıkıntı etmedim onun dışında hiç bir zaman içe boşalma durumu olmadı günlerdir adet ağrısı gibi ağrı çekiyorum ki benim ağrılarım hep fazla olur yine fazla düşünün ki ped bile taktım kesinlikle oldum deyip lavaboya gidiyorum ama yok tek gördüğüm şeffaf akıntı az az. Gün geçtikçe ağrım artıyor ama olmuyorum göğüs hassasiyeti bel ağrısı bunlar da var ama hepsi bildiğiniz standart regl öncesi belirtilerim kişiden kişiye değişiyor tabi ama ben de hep olan şeyler. Bir de ek olarak kasıklarımdan sesler geliyor sürekli ama bu da ben de oluyordu adet öncesi içime şüphe düştü elim sürekli ağrı kesiciye gidiyor kpss ye hazırlanıyorum çünkü ağrı ile odaklanma da güçlük çekiyorum yardımcı olun lütfen

Kızlar yardımcı olun lütfen yeniyim burada sizin bilgileriniz benim için çok önemli

Evlendikten sonra reglde böyle düzensizlikler görülebiliyor, ya da daha fazla ağrılı geçirme durumları da oluyor. Bence başka koşullardan (stres, hava, hastalık gibi gibi) gecikme olmuş olabiliriz. Tam bir boşalma olmadıysa gebe olduğunu pek sanmıyorum, insanlar neler neler deniyor :))) ama sen yarın erkenden bi test al bak istersen için rahat etsin

Bence en kısa zamanda test yapmanız da yarar var. Benim hamilelik belirtilerim birebir regl belirtileriydi . Kasıklarım belim göğüslerim ağrıyodu ha oldum ha olcam diyordum. Sadece tek fark meme ucunda hassasiyet vardı. Test yaptım pozitifi gördüm

Bence en kısa zamanda test yapmanız da yarar var. Benim hamilelik belirtilerim birebir regl belirtileriydi . Kasıklarım belim göğüslerim ağrıyodu ha oldum ha olcam diyordum. Sadece tek fark meme ucunda hassasiyet vardı. Test yaptım pozitifi gördüm
Şiddetli mi oluyordu ağrılarınız nasıldı bir de şeffaf akıntı var mıydı

Evlendikten sonra reglde böyle düzensizlikler görülebiliyor, ya da daha fazla ağrılı geçirme durumları da oluyor. Bence başka koşullardan (stres, hava, hastalık gibi gibi) gecikme olmuş olabiliriz. Tam bir boşalma olmadıysa gebe olduğunu pek sanmıyorum, insanlar neler neler deniyor :))) ama sen yarın erkenden bi test al bak istersen için rahat etsin
İçim rahatladı az da olsa teşekkür ederim. İnanın hiç hamileliğe yormak istemiyorum sadece çevremden bir kaç kişi regl gecikmemi bilmemelerine rağmen hamilesin gibi geliyor bana dediler bir an şaşırdım. Boşalma içime tam anlamı ile girmediği sırada oldu maalesef yani içime boşaldı ama sonuçta geri çıktı çoğu ve hemen lavaboya gittim. Haklısınız bence de böyle kolay değildir bugün yarın olurum.

Şiddetli mi oluyordu ağrılarınız nasıldı bir de şeffaf akıntı var mıydı
regl olmadan 1 2 gün önce kasıklarda başlayan ağrılar varya aynı öyleydi. Çok şiddetli değil ama rahasız edici. Ve akıntım da vardı. Belki sizin ki başka sebepten gecikmiştir. Hepsini bebeğe yormamak gerek. Sonuçta belirtiler aynı

Bugun biri de adet sancisi gibi sancim var dedi hamile oldugunu ogrendi 🤣 ama o bekliyor ve istiyordu zaten. Siz stres yapmis olabilirsiniz o yuzden de gecikir, gercekten evlenince duzenin de degisiyor bir sekilde o da bi nedendir. Ama geri cekilme kesinlikle bi korunma yontemi degil bunu bilin. Bazi insanlar var cok istiyor olmuyor bazilari da ceket hikayesi hemen hamile kaliyor 🤣 adetiniz gecikirse test yapin mutlaka.

Bugun biri de adet sancisi gibi sancim var dedi hamile oldugunu ogrendi 🤣 ama o bekliyor ve istiyordu zaten. Siz stres yapmis olabilirsiniz o yuzden de gecikir, gercekten evlenince duzenin de degisiyor bir sekilde o da bi nedendir. Ama geri cekilme kesinlikle bi korunma yontemi degil bunu bilin. Bazi insanlar var cok istiyor olmuyor bazilari da ceket hikayesi hemen hamile kaliyor 🤣 adetiniz gecikirse test yapin mutlaka.
Adetim 5 gün gecikti zaten ama ben hiç sanmıyorum olduğumu şiddetli kasık ağrım var sökülmediği için muhtemelen gün geçtikçe de ağrı artıyor bu da kısa süre için de regl olacağımın ispatı gibi geldi bana. Dediğiniz gibi gerçekten istemeyen insanlar hemen hamile kalıyor. Evlilik ne zormuş daha doğrusu kadın olmak

regl olmadan 1 2 gün önce kasıklarda başlayan ağrılar varya aynı öyleydi. Çok şiddetli değil ama rahasız edici. Ve akıntım da vardı. Belki sizin ki başka sebepten gecikmiştir. Hepsini bebeğe yormamak gerek. Sonuçta belirtiler aynı
Bence benim ki başka sebeplerdendir çünkü benim ağrılarım şiddetli acı eşiğim düşük gerçi ama şu neredeyse regl oldum olucam bir saate olurum bence teşekkür ederim.

İçim rahatladı az da olsa teşekkür ederim. İnanın hiç hamileliğe yormak istemiyorum sadece çevremden bir kaç kişi regl gecikmemi bilmemelerine rağmen hamilesin gibi geliyor bana dediler bir an şaşırdım. Boşalma içime tam anlamı ile girmediği sırada oldu maalesef yani içime boşaldı ama sonuçta geri çıktı çoğu ve hemen lavaboya gittim. Haklısınız bence de böyle kolay değildir bugün yarın olurum.
Adaçayı falan iç canım adetini söktürür en azından.

Yani içeriye gitti ama sonra lavaboda geri aktı doğru mu anladım?
Eğer öyle olduysa hamilelik olma ihtimali var canım. Kaç gün geçti o ilişkinin üzerine ? 13 gün falan geçtiyse testte çıkar yap bence.
Test yapmadan adetim sökülsün diye bişeyler yapma

Yani içeriye gitti ama sonra lavaboda geri aktı doğru mu anladım?
Eğer öyle olduysa hamilelik olma ihtimali var canım. Kaç gün geçti o ilişkinin üzerine ? 13 gün falan geçtiyse testte çıkar yap bence.
Test yapmadan adetim sökülsün diye bişeyler yapma
Test yaptım negatif çıktı bebe tay mı ne o marka ile sonrası hemen ağrı kesici aldım ağrılarım var çünkü ama hala da olmadım zaten bugün kekik çayı içmeye başlarım artık sökülsün diye gerçi arkadaşlarım on güne kadar bekle testler çok yanıltıcı oluyor dediler ama beklemek zor geliyor ağrım var çünkü

X