Adetim beş gün gecikti gün geçtikçe artan kasık ağrısı bel ağrısı var ama bir türlü olamıyorum daha dört aylık evliyim hamile değilimdir değil mi ?

Benim 3 gün gecikmişti reglim ve erken gebelik testinde pozitif çıktı sonrasında kan verdim 5 haftalık hamileymişim. Erken gebelik testinde çıkıyor aslında
Merhabalar benimde 3 gün gecikti fakat idrarda çıkmadı kaset test yaptım ne yapmalıyım kizlar yardımcı olun

Eklentiler

• IMG-20240217-WA0001.jpeg
    IMG-20240217-WA0001.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 45
Bence en kısa zamanda test yapmanız da yarar var. Benim hamilelik belirtilerim birebir regl belirtileriydi . Kasıklarım belim göğüslerim ağrıyodu ha oldum ha olcam diyordum. Sadece tek fark meme ucunda hassasiyet vardı. Test yaptım pozitifi gördüm
Aynı belirtiler bende var adet günüm dündü bugün test yaptım negatif çıktı siz kaç gün sonra yapmistiniz testi

Aynı belirtiler bende var adet günüm dündü bugün test yaptım negatif çıktı siz kaç gün sonra yapmistiniz testi
Reglimden 2 gün sonra erken gebelik testi yaptım çok net 2 çizgi çıktı. İsterseniz erken gebelik testi deneyin bir de. O çok net gösteriyor

Bugun biri de adet sancisi gibi sancim var dedi hamile oldugunu ogrendi 🤣 ama o bekliyor ve istiyordu zaten. Siz stres yapmis olabilirsiniz o yuzden de gecikir, gercekten evlenince duzenin de degisiyor bir sekilde o da bi nedendir. Ama geri cekilme kesinlikle bi korunma yontemi degil bunu bilin. Bazi insanlar var cok istiyor olmuyor bazilari da ceket hikayesi hemen hamile kaliyor 🤣 adetiniz gecikirse test yapin mutlaka.

Reglimden 2 gün sonra erken gebelik testi yaptım çok net 2 çizgi çıktı. İsterseniz erken gebelik testi deneyin bir de. O çok net gösteriyor
Tamam teşekkür ederimm❤️

X