Adetim gecikti lekelenmem oldu test negatif yardımm

Busra369

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
254
67
Merhaba Kızlar 11-12 aralıkta adet olmam gerekiyordu 5 gün gecikti bu sabah saat 7 gibi kasık ağrısıyla uyandım pembe lekenlenmem oldu adet oldum sandım ped koydum ama akşama kadar birdaha bir şey gelmedi.Yerleşme kanaması mıydı anlamadım.1 haftadır sağ kasığımda hafif ağrı ve dolgunluk hissi var.Biraz önce erken gebelik testi yaptım ama sonuç negatif.Benimle aynı durumları yaşayanlar varsa yorumlayabilir misiniz lütfen ?

Sanirim leke bugun geldi .. yarin regli olmazsan kandan olcebilirsin benmde leke seklinde regli olmadan malesef 2gun onceden belli ediyor.. hemen regli oluyorum.. ve ne hikmetse bebek dusundugumuzde regli zamanlari degisiyor umarim mucizeler bizimle olur ..

Sanirim leke bugun geldi .. yarin regli olmazsan kandan olcebilirsin benmde leke seklinde regli olmadan malesef 2gun onceden belli ediyor.. hemen regli oluyorum.. ve ne hikmetse bebek dusundugumuzde regli zamanlari degisiyor umarim mucizeler bizimle olur ..
Benim hiç böyle olmazdı canım regl olduğumda direk kanamam başlardı bugün sabah garip bir şekilde hafif pembe olarak geldi sonrada birdaha gelmedi kasık ağrım hafif hafif devam ediyor kist olabilir mi diyede düşünüyorum regl öncesi kistler olabiliyormuş her kadında regl olunca yok oluyormuş.Ama bakalım hayırlısı inşallah hamileyimdir geçen ay ve bu ay denedik geçen ay hamile kalamadım her şeyin bir zamanı var demekki.

Benim hiç böyle olmazdı canım regl olduğumda direk kanamam başlardı bugün sabah garip bir şekilde hafif pembe olarak geldi sonrada birdaha gelmedi kasık ağrım hafif hafif devam ediyor kist olabilir mi diyede düşünüyorum regl öncesi kistler olabiliyormuş her kadında regl olunca yok oluyormuş.Ama bakalım hayırlısı inşallah hamileyimdir geçen ay ve bu ay denedik geçen ay hamile kalamadım her şeyin bir zamanı var demekki.
Evet hic kist oldu nuzmu .. malesef yumurta kisti evet lekelenme yapar ve adet gecikmesi yapiyor .. ama o kist hemen gitmiyor malesef 2 3 regli snra gidende var ilk regli zamani gidende var.. ama ben sogan kuru ile yumurtalik kistimi yok ettim.. sen bence yarin kandan test ver kafan rahatlar.. Cnku ilk defa lekelenmen olmus benm regliden once mutlaka lekem gelir.. heo alistik hcg testi yaomak hic nasio olmadi buyuzden 😅

2021 yılında ilk evlendiğimde şiddetli kasık ağrım olmuştu acile gitmiştik ultrasonla baktıklarında kist var demişlerdi sonra aynı gün kadın doğuma yönlendirdiler kadın doğum doktoru kist filan yok sende dedmişti. Kafam rahat etmediği için özelden randevu almıştım bir kaç gün sonraya alttan muayene etti doktor kistler oluşmuş ama sönmüş şuan kist yok demişti.Sadece böyle bir durum yaşamıştım.Adetimde çok gecikmezdi 1 senedir düzenli geliyordu sadece temmuz ayında 15 gün gecikmişti o zaman korunuyorduk kafaya takmamıştım ama böyle lekenlenme olmamıştı hiç.Soğan kürünü nasıl kullandın canım hamile kalmak içinde öneriyorlardı onu adet zamanı mı başladın adetin bitince mi? Nasıl tükettin anlatabilir misin rica etsem 😍

2021 yılında ilk evlendiğimde şiddetli kasık ağrım olmuştu acile gitmiştik ultrasonla baktıklarında kist var demişlerdi sonra aynı gün kadın doğuma yönlendirdiler kadın doğum doktoru kist filan yok sende dedmişti. Kafam rahat etmediği için özelden randevu almıştım bir kaç gün sonraya alttan muayene etti doktor kistler oluşmuş ama sönmüş şuan kist yok demişti.Sadece böyle bir durum yaşamıştım.Adetimde çok gecikmezdi 1 senedir düzenli geliyordu sadece temmuz ayında 15 gün gecikmişti o zaman korunuyorduk kafaya takmamıştım ama böyle lekenlenme olmamıştı hiç.Soğan kürünü nasıl kullandın canım hamile kalmak içinde öneriyorlardı onu adet zamanı mı başladın adetin bitince mi? Nasıl tükettin anlatabilir misin rica etsem 😍
Anladim.. sanirim ufak yumurtalik kisti olmussun insallh mucizen seninledir 🤰🏼

Reglinin bitiminde basliyorsun ben ovu testi ile takip ettigim icin .. 17.gun pik gordum sogan kurunu 15 gun yapman lazim ama erken yumurtlama gorrsen misal 12.gun hemen sogan kurunu birakman lazim..

1 adet normal soganin kabuklarini soyup 4 e bolerek 2 subardagi icme suyu ile 5 dkika kaynatiyorsun sabah aksam ilik bir sekilde iciyorsun sifa oluyor 😅

İnşallah canım bakalım yarın eşim mesaiye gidicek işten gelene kadar adet olmazsam acile gidip kan vermeyi düşünüyorum hayırlısıyla 😍Yumurtala günlerinde soğan kürü zararlı ozaman dimi canım ? Sabah kaynattığımı akşamda içip bitiriyorum ozaman ya da akşam aynı şekilde 1 tane daha soğanımı kaynatıcam canım ? 😂

İnşallah canım bakalım yarın eşim mesaiye gidicek işten gelene kadar adet olmazsam acile gidip kan vermeyi düşünüyorum hayırlısıyla 😍Yumurtala günlerinde soğan kürü zararlı ozaman dimi canım ? Sabah kaynattığımı akşamda içip bitiriyorum ozaman ya da akşam aynı şekilde 1 tane daha soğanımı kaynatıcam canım ? 😂
Ne durumdasiniz acaba hamile mjsiniz

Çok üzüldüm o heyecanlı bekleyişini mesajları okurken ben hissettim hepimiz bekliyoruz istiyoruz inşallah en erken zamanda olur sıkmayın canınızı🌸🙏🏻
İnşallah canım her şeyin bir zamanı var demekki rabbim vereceği zamanı bilir 🙏🤗 Hepimiz hayırlısıyla mucizelerimize kavuşuruz inşallah 🙏🧡

X