Adetim gecikti testim negatif

Zeynep Drlnk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2023
8
6
29
Merhaba, adetim 9 gün gecikti idrar testlerim hep negatif bir kez silik çizgi çıktı sadece. Sizce hamile olma ihtimalim var mı? Geç döllenme olabilir mi? Bir kaç gün daha bekleyip kan testi vereceğim.

Eklentiler

• 5E1970D0-CDAD-401C-829B-50553696076A.png
    5E1970D0-CDAD-401C-829B-50553696076A.png
    418,2 KB · Görüntüleme: 168
Hamile miyim diye heyecan stres yapınca da adet gecikiyor ben de yaşadım artık düşünmemeye çalışıyorum. Kan verin bence varsa kanda kesin çıkar.

Merhaba bende aynı durumu yaşıyorum. Adetim düzenli ve genelde 2 gün erken olurum. Gecikmenin 3.günü bugün idrar testi negatif çıktı birazdan kan vereceğim ama biraz korkuyorum. İlk defa adetim gecikiyor bir kimyasal gebeliğim var onu adete 2 gün kala silik çizgi ile öğrenmiştim. İlk defa böyle bişey yaşıyorum. İnşallah pozitif çıkar testlerimiz. Bu durumu yaşayan varsa tecrübelerini dinlemek isterim

Merhaba bende aynı durumu yaşıyorum. Adetim düzenli ve genelde 2 gün erken olurum. Gecikmenin 3.günü bugün idrar testi negatif çıktı birazdan kan vereceğim ama biraz korkuyorum. İlk defa adetim gecikiyor bir kimyasal gebeliğim var onu adete 2 gün kala silik çizgi ile öğrenmiştim. İlk defa böyle bişey yaşıyorum. İnşallah pozitif çıkar testlerimiz. Bu durumu yaşayan varsa tecrübelerini dinlemek isterim
Sonuç nedir canım

Ultrasonda baktı sağda 22 mm çatlamamış yumurta var dedi değerlendirmek isterseniz değerlendirin dedi. Kanda verdim kan sonucu negatif. İlk defa adetim gecikti ve ilk defa böyle bişey yaşıyorum şaşkınım
Benim bugün gecikmenin 6.gunu iki kere test yaptım bir şey çıkmadı yarın kan vereceğim bakalm her hangi bir belirtimde yok 🥺

7.gunu kan verdim negatif 1.20 ama hala adet olmadım bugün 10.gun geç döllenme olmuştur inşallah tek umudum o 🥺
Benimde aynı inşallah geç dollenme olmuştur ikimizin de ben çarşamba tekrar kan vericem.. Rabbim gönlümüze göre versin inşallah iyi düşün iyi olsun :)

X