Adetim gecikti testim negatif

Amiinn inşallah 🤲🤲 yarın sabah idrar testi yapacağım pazartesi doktora tekrar gitmeyi düşünüyorum
Ya inşallah hamiş sindir.🤲rabbim gönlüne göre versin bekle bakalım biraz daha bazı kadınlar da beta negatif çıkıp 1 hafta sonrası tekrarlanan beta da pozitif ı gören varmış.
Merhabalar hanımlar benim adetime 14 gün var bu ay yunurtlama testlerim hep pozitifti şüphelendim ve öğlen hafif bi kanama başlayınca test yaptım test pozitif kanama yerleşme kanaması mıdır sizce yoksa düşük mü yapıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20231222-122719_Gallery.jpg
    Screenshot_20231222-122719_Gallery.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 27
Merhabalar hanımlar benim adetime 14 gün var bu ay yunurtlama testlerim hep pozitifti şüphelendim ve öğlen hafif bi kanama başlayınca test yaptım test pozitif kanama yerleşme kanaması mıdır sizce yoksa düşük mü yapıyorum
Bunu anlamak için kan vermek lazım sonrasında 2 gün sonra kan verip artışa bakmak lazım en doğru sonucu bu şekilde alırsınız Rabbim gönlünüze göre versin inşallah 🤲

İnşallah öyledir benimde aynı gün hatta bir iki saatte 4 5 damla kahverengi lekem oldu dün sabah evde test yaptım tek çizgi çıktı doktora gideceğim kan verip ultrasonla baktıracağım
Benin testi pozitifti dün acile gittim kanama devam ediyor hala 91 çıktı bugün yine verdi kan 128 çıktı yükselmiş ama hala kanamam var hem de baya çok kanama anlayamadım ne olduğunu

Yerleşme kanaması benim çok az gelmişti peçeteyi sürünce pembemsi az birşey de kilodumda eğer sizin fazla ise mutlaka doktora görünün derim.

Benin testi pozitifti dün acile gittim kanama devam ediyor hala 91 çıktı bugün yine verdi kan 128 çıktı yükselmiş ama hala kanamam var hem de baya çok kanama anlayamadım ne olduğunu
Kadın doğuma gözüktünuz mü? Acaba üstüne görme ola bilir mi? Acil de pek bakmıyorlar kadın doğuma gitmediyseniz aksatmayin derim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏😊

Merhaba şimdi okudum yorumlarınızı da merak ettim hamile misiniz. Benimki sekiz gün gecikti iki defa tes yaptım negatif kan testi için yarın gideceğim
Malesef hamile değilim hala adet olmadım doktor olursun dedi ilaçta vermedi bekliyorum inşallah siz hamilesinizdir 🤲🤲

Hala adet olmadım 2.adet tarihim 29 aralıktı oda geçti bekliyorum biran önce adet olmak istiyorum artık
sen bence bir doktora gözük hamile değilsen hamile kalma olasılığını da yitirirsin biran önce reglini düzene sokman lazım bebeğim inşallah hamilesin dir ama değilsen de doktora hamile kalmak istediğini söyle polikistik teshisi koysalar da hamile kala biliyorsun tedaviyle benim doktorum 1 ay da sağolsun gebeligimi sağlamıştı yumurta geliştirip çatlama iğnesi yaptı 14 gün sonra hamile kalmıştım mutlaka gözük birde onlar yumurtanın gelişimine göre hesaplıyor ilişki saatini ve tarihini bile sana söylüyor tutma olasılığı artıyor ihmal etme

sen bence bir doktora gözük hamile değilsen hamile kalma olasılığını da yitirirsin biran önce reglini düzene sokman lazım bebeğim inşallah hamilesin dir ama değilsen de doktora hamile kalmak istediğini söyle polikistik teshisi koysalar da hamile kala biliyorsun tedaviyle benim doktorum 1 ay da sağolsun gebeligimi sağlamıştı yumurta geliştirip çatlama iğnesi yaptı 14 gün sonra hamile kalmıştım mutlaka gözük birde onlar yumurtanın gelişimine göre hesaplıyor ilişki saatini ve tarihini bile sana söylüyor tutma olasılığı artıyor ihmal etme
Adet oldum çok şükür 3.günüm bugün doktora da gittim öncesinde ilaç verdi. Bugünde gittim hormon tahlillerimi verdim

X