Adetime 1 gün kala 2. Çizginin silik çıkması

nuraysee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2021
10
4
30
Arkadaşlar merhaba, adetime 1 gün kala test yaptım 2. Çizgi silik çıktı adet günümden bir gün sonra tekrar yaptım yine silik çıktı. İkinci çizgi adetten kaç gün sonra koyulaşır gebelik varsa.

Eklentiler

• 69FE6FCD-3E9F-4E39-A6D7-72EA417BBF27.jpeg
    69FE6FCD-3E9F-4E39-A6D7-72EA417BBF27.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 1.747
Arkadaşlar merhaba, adetime 1 gün kala test yaptım 2. Çizgi silik çıktı adet günümden bir gün sonra tekrar yaptım yine silik çıktı. İkinci çizgi adetten kaç gün sonra koyulaşır gebelik varsa.
Koyulaşma oldumu aynımıydı çizgiler

O zaman kan ver ve iki günde bir artısı takip et

Adet bitmesine 1-2 kala koyulaşır
Şimdi kan ver beta kaç bi öğren
Sonra iki günde 2 katı artması lazım 🥰 sağlıklı gebelik için
Betan 1500 ve üzeri olunca da doktora git keseyi görmüş olursun
Erken gidersen göremezsin stres olursun (Tecrübe eden biri olarak diyorum ) hayırlısı olsun kuzum ♥️🐣

Çok teşekkür ederimmm 😍 İnşallah dediğiniz gibi olur, 5-6 ay önce bi düşük yaptım oyüzden korkuyorum biraz yine aynı şeyleri yaşarım diye. Birde ben adetime 4 gün kala kan vermiştim 1.11 çıktı o gün evde yaptığım testte negatifti sonradan böyle silik çizgi olunca geç döllenme diye düşündüm

Kasıklarım ağrıyordu göğüs hassasiyeti vardı adetime 1 hafta kala felan, bir kaç gün daha bekleyip adetime 4 gün kala kan verdim 1.11 çıktı yani negatif. Sonra günüm geçmesini bekledim adet günümde evde test yaptım çok silik bi çizgi gördüm. Sonra geçince 5. Gün tekrar kan verdim sanırım geç döllenme oldu, çünkü adete 4 gün kala pozitif olması gerekiyordu felan dedi herkes

Kasıklarım ağrıyordu göğüs hassasiyeti vardı adetime 1 hafta kala felan, bir kaç gün daha bekleyip adetime 4 gün kala kan verdim 1.11 çıktı yani negatif. Sonra günüm geçmesini bekledim adet günümde evde test yaptım çok silik bi çizgi gördüm. Sonra geçince 5. Gün tekrar kan verdim sanırım geç döllenme oldu, çünkü adete 4 gün kala pozitif olması gerekiyordu felan dedi herkes
Merhabalar benim geçmeden kan verdim 157.5 çıktı normal mi sizce 🙏🏻

sizce gebelik var mı adetime 10 gün var 2 gün süren regl benzeri bir kanamam oldu sadece

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-05-20 at 18.42.04.jpeg
    WhatsApp Image 2021-05-20 at 18.42.04.jpeg
    81,5 KB · Görüntüleme: 1.038
Evet adetim 5 gün geçince kan verdim sonuç 847 çıktı ☺️ Siz kan verdiniz mi
Merhaba benim 2 Aralık'ta olmam gerekiyordu test yaptım bugün sizinki gibi bir çizgi çıktı normalde daha koyu çıkması gerekmez miydi üstelik çok beklemeden farkettim bir saat felan sonra çıktı çizgi 6 Aralık'ta kan testi vermiştim 0 di yükselmiş olabilir mi

Eklentiler

• IMG_20211220_120806.jpg
    IMG_20211220_120806.jpg
    172,6 KB · Görüntüleme: 719
X