Adetimin gecikmesini biontech e bağladım meğer hamileymisim😔

Bende temmuzda doğum yaptım ve bu 2 aydır hasta olmuyorum. Şimdiye kadar 5,6 test yaptım hep negatifti geçen hafta rapor almak için kadın doğuma gittim rahim duvarı kalınlarşmış dedi 16 mm ya gebelik oluşacak bu kadar kalın olması gebelik başlangıcı olabilir dedi. 2. Aşım geldiği için pazar akşamı kan verdim 1.9 çıktı kadın doğumcu gebe değilsin dedi ama saglık ocagı emin olalım çarşamba günü de kan ver netleşsin o şekilde aşı ol dedi. Ve ben şuan hiç istemiyorum 2 çocuğum var ve bir tanesi 6 aylık daha bu arada ilk defa bu kadar gecikme oldu

kan testi de yaptırın sağlık ocağı bedava yapıyor.

bu arada benim de idrar testlerimde hep geç çıktı hamileliğim 2 kez hamile kaldım
İki hamileligimdede bukadar gecikme olmamıştı ilkini kontrolde öğrenmiştim zaten ikincide birkaç gün geçince idrar testinde çıkmıştı bu sefer 11 gün geçip negatif çıkınca başka birşey mi var acaba diye korkuyorum ondan gitmedim hastaneye

Buradan ne olduğunu nasıl anlayalım ? Düzgünce gidip test versenize

Bende 3 sene korunmadan snra isteyerek ikinciye kaldım bunda da öle iki yıldır korunuyordum ama oldu resmen. Görümcem geri çekilme yöntemi ile devam ediyor 11 yıldır kalmadı hiç anlamıyorum artik
Son kullanma tarihi gecmis olabilir, bedeni yanlis olabilir, bosaldiktan sonra prezervatif var nasilsa diye icerde beklemis yada gidip gelmis olabilir( indigi için sürtunmeden dolayi icinden azda olsa vajene akmis olabilir) bosaldiktan sonra hemen cikarsin vajinadan, icerde beklemesin yada gidip gelmesin.. prezervatif deliktir farketmemissinizdir

Biontechten sonra gecikme oluyor diye duymustum.
Olsa cikardi testte bence.

son anda mi takiyorsunuz? ya da patladi mi? (ay dayanamadim sordum kusura bakmayin)

Biontech ten sonra bende de erken regli oluyor.9 aydır gününden 5,6 gün önce olmaya başladım

Sizin hatanız değil bu eşinizin hatası!! Ona dikkat etmesini söyleyin lütfen.. Yoksa 3 olur 5..

Ne alaka o zaman 5.ye yanlışlıkla hamile kalsa ay ama bu haberi her ay almayı bekleyenler var deyip sevinsin mi? Herkesin imtihanı farklı, diğeri bebek sahibi olamıyor diye istemeden hamile kalan niye onunla kendini kıyaslasın ve sevinsin gelip o kişi mi bakıcak? Kıyas yapmayı bi bırakın artık herkeain hayatı da psikolojisi de farklı.

"Nasipten öte yol yok." demişler.

Bu kadar önleme rağmen "OL" dediyse vardır Rabb'imin bir bildiği.

İnşallah bu bebek size bereketiyle gelsin.. güzellikler getirsin hayatınıza..

Rabb'im evlat hasretiyle yanan herkese ve şu aciz (bana) kuluna da bu duyguyu yaşatsın inşallah..

YA HALIK isminin tecellisiyle hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah isteyen herkese. (AMİN)

Oncelikle benim yorumuma neden bu kadar sert cvp yazdınız anlamadım. Uslubunuza dikkat ediniz herkes saygı çerçevesi içerisinde fikirlerimizi düşüncelerimizi yazıyoruz... Dusuncenizde eksiklik var yada yanlış buluyorum da diyebilirsiniz ama sizin bana sert bir şekilde kıyas yapmayı bı bırakın demeniz doğru bir üslup değil. Herkesin hayatının piskolojisin farklı olduğunu biliyoruz. Kimseyle kimseyide kiyaslamiyorum o hakka da sahip değilim orda kendime ait yorumumu yaptım o kdr.

son anda mi takiyorsunuz? ya da patladi mi? (ay dayanamadim sordum kusura bakmayin)
İlk başta takıyordu eşim son anda yaksa zaten bı faydası olmazdı ama ilk başta taktiği halde yine olmadı fayda paketi dişiyle açıyor delmis olabilir diye supheleniyorum çünkü daha önce 3 yıl sorunsuz korunmuştur prezervatif ile ikinci kızımdan sonrada iki yıl devam ettik ama kaldim

Bende korkudan sevisemiyorum esimle cunku bir oglum var 4 yasinda ve evlendigimizin 3. Ayinda hamile kaldim plansiz. Hic cocuk dusunmuyorduk. Simdi 2. Ye olurum diye cok korkuyorum. O yuzden piskolojik etkiliyor beni hic sevismek istemiyorum. Tuplerimi baglatalim diyorum esime hic orali degil. Onun umrunda degilse benim hic degil valla bu riski goze alamam. 5 yil olucak gayet iyikoruyor yuzde yuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…