Adetimin gecikmesini biontech e bağladım meğer hamileymisim😔

Gözünüz aydın korunurken hamile kalanlar kulübüne hosgeldiniz

Spiral bence kaymadığı sürece baya etkili bi yöntem

Bişey var mı sizcr

Eklentiler

• 4BBFDEF1-171A-442B-AF30-91F424959C92.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 62
  • 9109C8C2-9B70-4C2A-ACCF-F14735EEB3C2.jpeg
    45,3 KB · Görüntüleme: 61
vallahaa inanırımm çünküü benim arkadaşımda prezervatif kullanmasına rağmen hamile kalmışş oda şokta
oda düşünmüyorduu çocuk yapmayı biraz zamana ihtiyacı vardıı
Allahhh kısmet işte ol der ve olur üçüncüsüde kucağına vermek istemiş olsun isyan etme üzülme allahın gücüne gider

İsyan etmiyorum ama tam alistiriyorum kendi sonra daraliyorum acaba düşük olurmu diyorum korkuyorum da isyana girmesinden çok araftayim sağlıkla ilerlerse yapacak biseyim yok tabi ama nebilim hala alisamadim

Ya birde bu gebelikte ben 12 ağustosta adet oldum 16sinda bitti 12sindemi hesaplicam 16sindanmi genelde bende diğer çocuklarımı bitisinden hesapliyordum

İsyan etmiyorum ama tam alistiriyorum kendi sonra daraliyorum acaba düşük olurmu diyorum korkuyorum da isyana girmesinden çok araftayim sağlıkla ilerlerse yapacak biseyim yok tabi ama nebilim hala alisamadim
Bişey olmaz Allah ol demiş olmuş Kucagınıza alınca iyi ki olmuş dersiniz insallah

Merhaba benimde adetim 12 gün gecikti normalde 7 gün kadar gecikme oluyordu dün idrar testi yaptım negatif çıktı ama hiç bukadar gecikme olmuyordu bizde prezervatif ile korunuyoruz idrar testinde negatif çıkıp hamile kalan oldu mu bu durumda iki çocuğum var ve bitik durumdayım zaten çok iyi anlıyorum canım seni bir yandan hamilemiyim diye düşünüyorum bütün adet belirtilerimde var ağrılar göğüs şişmesi falan ama tık yok bir yandanda başka sagliksal birseymi diye korkuyorum gidemiyorum doktora

Doktora niye gitmiyosun? Kan testi en kesin cevap olur. Gebeysen cikar ve bence 12 gecikmis olsa cikardi idrarda diye dusundum ben

kan testi de yaptırın sağlık ocağı bedava yapıyor.

bu arada benim de idrar testlerimde hep geç çıktı hamileliğim 2 kez hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…