Adetin 3. gününde yapılan hormon testi ile 4. gün yapılan hormon testi arasında çok bişey fark eder mi değer olarak.

20 yaşında giren de var ondan sonrası yapı artık. Su akar bulur yolunu merak etme :)
30 yaşında biri vardı yanımda doktor ona sen menapozlusun çocuk sahibi olman imkansız donasyon yaptır dedi kadın tüp bebekte denemiş..
Doktor sıfıra sifirsin dedi üzüldüm kadına 😪
Kemikleri için bile ilaç yazdi

30 yaşında biri vardı yanımda doktor ona sen menapozlusun çocuk sahibi olman imkansız donasyon yaptır dedi kadın tüp bebekte denemiş..
Doktor sıfıra sifirsin dedi üzüldüm kadına 😪
Kemikleri için bile ilaç yazdi
Ya işte insan üzülmesin de ne yapsın. Donasyon da kıbrısta anca. Bizim bi tanıdık yaptırcak 35 yaşında daha o da aynı durumda. Herkesin var işte bi sınavı.

İnşallah canım 4 tane ünlü doktora gittim. Herkesi iyileştirmişler bir yumurtası kalana dahi tüp bebek tutmuş ilaç tedavileri süper işe yarıyor. Ama bana dedikleri tek şey evlenmelisin 🙄 keşke ilacı olsa da
Ha deyince evlenilse oo. Vardır bi hayır bunda da

Geçen okudum bu tarz durumlarda hayıt fshı daha da yükseltiyomuş bence madem tüp bebek başlancak ilaçlarla zaten çıkar yumurta hiç olmamasından iyi. Benim geçen sene iki çıkmıştı pco var diye doktor daha yüksek bekliyodum demişti de erken gircem bende sanırım ilk okul 5te gelmişti zaten
Benim Fsh 13.69 hayıt tohumuna bende başlayacağım aslında Saraçoğlu düşürür diyo, daha mı yükselir acaba?

Valla kuzu herkeste işe yaramıyo ters tepmiş kaç kişide
Hmm bugün soğan kürü bitiyor. Ben kür seti aldım erken menapoz seti değerlerini yazıyorsun Saraçoğluna o sana tavsiye ediyor. İlkin soğan kürü, sonra hayıt tohumu, sonra testere dişli Aslan pençesi, sonra Aslan pençesi, civan perçemi, sarı kantaron karışımı bitki çayı en sonunda incir havuç kürü

Hmm bugün soğan kürü bitiyor. Ben kür seti aldım erken menapoz seti değerlerini yazıyorsun Saraçoğluna o sana tavsiye ediyor. İlkin soğan kürü, sonra hayıt tohumu, sonra testere dişli Aslan pençesi, sonra Aslan pençesi, civan perçemi, sarı kantaron karışımı bitki çayı en sonunda incir havuç kürü
İnşallah işe yarar canım

Hayırlı geceler pko lu olduğumu biliyorum daha öncesinden 15 aylık evliyim adetin 2. Günü bu testleri yaptım sonuçlarımı paylaşır mısınız mümkünse çok teşekkür ederim Allah razı olsun şimdiden sizden ve yorumlayacak olanlardan 🙏😍🥰

Eklentiler

• IMG_20201017_001003.jpg
    IMG_20201017_001003.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 291
  • IMG_20201015_153204.jpg
    IMG_20201015_153204.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 318
  • Screenshot_2020-10-15-15-10-54-404_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2020-10-15-15-10-54-404_com.google.android.apps.docs.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 237
Değerlerim nasıl acaba normal yollardan gebe kalabilir miyim benim gibi olup tavsiyede bulunacaak biri var mı acaba yarın adetimin 5. Günü bitti sayılır soğan kürüne başlayacam ve adetin ikinci gününden beri de çörek otu bal tarçın karışımını tüketiyorum bakalım bu ay olacak mı çok istiyorum yardımcı olur musunuz acaba

Hayırlı geceler pko lu olduğumu biliyorum daha öncesinden 15 aylık evliyim adetin 2. Günü bu testleri yaptım sonuçlarımı paylaşır mısınız mümkünse çok teşekkür ederim Allah razı olsun şimdiden sizden ve yorumlayacak olanlardan 🙏😍🥰
Diğer değerler güzel. Lh yüksek canım bu da addet düzensizliği yapıyor ve yumurta üretimin yok gibi bu anlama geliyor. Sen doktorun ilacıyla beraber 15 gün sabah akşam soğan kürü yap, daha sonra ardına 21 gün sabah akşam testere dişli Aslan pençesi kullan hormonların dengelenir Lh düşer yani 2-7 arası olursa çok güzel olur. Stres yapma sakın bende aynı durumdayım şuan hem doktorun verdiği ilaçları kullanıyorum hem de bitkisel kür yapıyorum. Yüzlerce bayan yapıp faydasını görmüş. Doktorum yumurtaların iyi çalışması içinde 3 ay boyunca PROXYWOMEN verdi takviye olarak bu çok işe yarıyormuş biraz pahalı devlet karşılamıyor ama olsun sende al istersen daha iyi olursun inşallah 🤲🏻

Diğer değerler güzel. Lh yüksek canım bu da addet düzensizliği yapıyor ve yumurta üretimin yok gibi bu anlama geliyor. Sen doktorun ilacıyla beraber 15 gün sabah akşam soğan kürü yap, daha sonra ardına 21 gün sabah akşam testere dişli Aslan pençesi kullan hormonların dengelenir Lh düşer yani 2-7 arası olursa çok güzel olur. Stres yapma sakın bende aynı durumdayım şuan hem doktorun verdiği ilaçları kullanıyorum hem de bitkisel kür yapıyorum. Yüzlerce bayan yapıp faydasını görmüş. Doktorum yumurtaların iyi çalışması içinde 3 ay boyunca PROXYWOMEN verdi takviye olarak bu çok işe yarıyormuş biraz pahalı devlet karşılamıyor ama olsun sende al istersen daha iyi olursun inşallah 🤲🏻
Çok teşekkür ederim canım soğan kürüne başladım bugün 5. Günüm peki aslan pençesi demişsin gebelik olursa zarar vermez mi 15 gün soğan kürünü yapacağım zaten 15 den sonra gebelik olursa zararı olmaz mı

Çok teşekkür ederim canım soğan kürüne başladım bugün 5. Günüm peki aslan pençesi demişsin gebelik olursa zarar vermez mi 15 gün soğan kürünü yapacağım zaten 15 den sonra gebelik olursa zararı olmaz mı
Soğan küründen sonra test yap gebelik inşallah olur olmazsa içersin.

X