adetin sıvı içeriği

tugsem_10

Minik dünyam...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2014
9.201
4.789
şimdi git doktora diyeceksiniz ben daha çok benim durumumda olan var mı onu merak ediyorum.
3 senelik evliyim çocuğum yok korunmuyorum bir negatif tüp bebek var.adet konusu hep ağrılı sıkıntılı geçti fakülteye de gitsem adet bitimi hiç bir sıkıntı görünmüyor hormonlar normaldi sadece kanamam beni tüketircesine olurdu ağrımda acillik.2 kez kansızlık tedavisi gördüm.(pko ve gizli şeker haşimato var) şeker ve troid hapımı da kullandığım için adetlerim düzenli ağrıda değişen bir şey yok.her ay acilliğim. birkezde değil birkaç kez iğne vurunmak zorunda kalabiliyorum.buscopan dikleron.sıcaksu vs kullandım ağrısı tutunca iğneden başka bişey kar etmez.neyse geçmeyen ağrıyı geçelim.adetlerim yoğun oluyor.neden böyle bilemiyorum. adetli iken düz yatamıyorum hamileler gibi eğim veriyorum yaştığıma.tüm hastalıklar beni buluyor.grip.zaten ağrım çok ilerlerse ishal kusmada başlıyor.zaten adet bağırsaklarımda gaz sancısı yapmasa bu adet sancısıyla birleşmeyecek yamultmayacak beni.adet başlayıncaiçeriği standart okuruz her yerde yazar kan döküntüler ölü yumurta artıkları filan yazar.bende tamda bu konuda kendimde tuhaf gördüğüm şeyler var.kan vs harici tavuk derisi gibi parçaların artması beni korkutuyor.özellikle negatif tüp bebekten sonra böyle şeyleri daha çok görmeye başladım.o yüzden ne olduğunu bilmiyorum.

Benim siddetli adet ağrısı tavuk derisi görüntülü adet kanaması ağrı kusma düz yatamama hatta adete yakın makata vuran şiddetli sancilarm vardı çikolata kisti denildi ameliyatini bile oldum benim durumumla çok benziyor senin durum ama sana teşhis koyamamalari çok sacma

X