Adetten sonra kahverengi akıntı/soğan kürü

lilypadd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
34
26
25
Merhabalar arkadaşlar bununla ilgili açılan bir konu var mı diye baktım da tam olarak cevabımı alamadım. Ayın 1inde adet oldum normalde 7-8i gibi bitiyor. Bu sefer bitti ve iki üç gün sonrasında yumurtlama döneminde olan kasık ağrısı gibi bir ağrı olmaya başladı. Pembe-kahve yoğun bir akıntı gözlemledim bazen çok daha artıyor. Yumurtlama mı diye düşündüm ama yumurtlamanın 4 gün süreceğini düşünmüyorum ve takvime göre yumurtlamanın başladığı gün bugün. Karın ağrım var. Bugün soğan kürüne başladım tecrübeli olanlar sizce benim durumum için soğan kürü kullanılabilir mi?

Neden dr gitmiyorsunuz bilmeden soğan kürü kullanmayın ilk önce bir dr görünün çok geçmiş olsun

Neden dr gitmiyorsunuz bilmeden soğan kürü kullanmayın ilk önce bir dr görünün çok geçmiş olsun
Merhaba çok haklısınız aslında ama korona yüzünden gidemiyorum hastane de uzak hem toplu taşıma hem hastane göze alamıyorum bugün bir kere soğan kaynattım içtim ama dediğiniz gibi soğan kürü yapmaktan vazgeçtim bilmediğim bir etkisi olur diye

Evet haklısınız ama buda sağlık korona var diye yine sağlığınızı riske atıyorsunuz eldiven ve maske ile gidersiniz sıkıntı olmaz

Ben geçen ay kullandım 15 gün hiç bir etkisi olmadı akıntı yapmadı adetim normalde 5 gündür 7 gün sürdü ve son 2 gün hafif renkli akıntı oldu geçen hafta pazar günü bitti şuan benimde akıntım başladı sanırım yumurtlama dönemine girdim ama bir zararını görmedim ağrı da yapmadı benim hiç bir problemim yoktu belki sende iltihap falan varsa onu söküyordur ama için rahat etmiyorsa bir doktora git bilmem yardımcı olabildim mi sana

Teşekkür ederim ben de vazgeçtim yapmaktan sonrasında, bir sonraki adetimi bekliyorum bakalım bir anormallik olacak mı :)

evet canım bazı kişilerde aynı şikayetler oluyor hatta bende yaşadım, korkulacak birşey olmadığı söyleniyor

Soğan kürü kaç defa yapılmalı, ben ilkini yaptım 4gündür adetim biteli yine başlamalımıyım

Arkadaşımda da böyle bir durum olmuştu. Rahmi enfeksiyon atıyordu bence. Ben de kullandım soğan kürünü. Hatta ilk ayımı bitirdim. Sancıdan ağlar durumdayken normalde, geçen ayı sıfır ağrıyla geçirdim. Şimdi bu ay 10 gün daha yaptım. 4 ay boyunca yapılıyor bu kür ve hiçbir zararı da olmadı bana. Adetim çok rahat geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…