afili'de zayıflama yolunda

afili

Guru
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
9
0
slm arkadaşlar. ben kendimi bildim bileli kilolu biriyim. yaş 24. hiç doymayan bi iştahım var. açlıktan değil iştahtan yiyorum. bir ay önce bi aktardan pipper time aldım. o bitmek bilmez iştahım rafa kalktı. 92 ile başladım şu an 85 im.aktardaki kişiye ilaçla zayıflayanlar geri alıyormuş dedim,adam bana abla nasıl koruyacağını ben anlatacam dedi. yavaş yavaş yemek yiyerek, bol su içerek , akşam hafif şeyler tüketerek vs...şu an iyi gidiyorum. resmen yemek yemeyi unutuyorum. yarın memlekete gidecem. dönüşte gelişmeleri yazarım arkadaşlar. bu arada ürün ismi vermek yaasakmı bilmiyorum.

slm arkadaşlar. ben kendimi bildim bileli kilolu biriyim. yaş 24. hiç doymayan bi iştahım var. açlıktan değil iştahtan yiyorum. bir ay önce bi aktardan pipper time aldım. o bitmek bilmez iştahım rafa kalktı. 92 ile başladım şu an 85 im.aktardaki kişiye ilaçla zayıflayanlar geri alıyormuş dedim,adam bana abla nasıl koruyacağını ben anlatacam dedi. yavaş yavaş yemek yiyerek, bol su içerek , akşam hafif şeyler tüketerek vs...şu an iyi gidiyorum. resmen yemek yemeyi unutuyorum. yarın memlekete gidecem. dönüşte gelişmeleri yazarım arkadaşlar. bu arada ürün ismi vermek yaasakmı bilmiyorum.

cnm aktardan aldıgın ilacı arastırdım biber hapıymıs. biberin metabolizmayı hızlandırıcı etkısı oldugunu söluyolar ama ne kadar dogru bılemem tabi. ama zaten yukarda kendınde söylemıssın nasıl kılo verdıgını. bence ilaç değil de bu formulun kılo verdırmıs sana .. :KK53:

canım ilacın bana en büyük faydası zaten iştahımı kesmesi oldu. bol su içince işe yarıyor. şu an memleketteyim. nereye gitsem yemek ikramı var. okadar yememe rağmen kilo almadım. ama su içmeyi unutuyorum. evime döneyim düzenimi tekrar kuracağım.

slm arkadaşlar. memlekete gitmiştim ve döndüm. çabam devam ediyo ama gevşedim. en azından kilo almadım. tartılmadım ramazan başında tartılıcam. umarım azda olsa veririm. o zaman ramazanda da kullanıcam. dua edin

X