Saç Kesim Şekilleri Afro örgü hakkında ilk 30 gün

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
341
Öncelikle başlığı ne tarafa doğru açsam diye çok düşünsüm eğer yanlış yere açtıyasam çoook özür dilerim..

Bugün adro örgü yaptırdım bıktım ulen şu kısa yıpeanmış yanmış saçlardan dedim 550 lira eline saydım .. pişman değilim ama ilk 2-3 gün derini fena çekiyormuş saçını evet şu anda harika az cızırtılı bir baş ağrım var..

Örgü yakıştı ona lafım sözüm yok ama istediğim renk olmadı ama yinede yakıştıııı..
Neyse yaptıracalar yaptırmak isteyenler allahtan bir şey olmazsa hafta hafta paylasıcam duygu ve düsüncelerimi hatta 3 güne 1 paylasacağııım

Bu arada kısa kısa aklınızdaki soruları cevaplayalım??

Yaparken hiç acıtmadılar en fazla 4 saç tutamı acıdı diyebilirim

Saçımı sukandırdığım sampuanla günde iki kez yukayacağım

İstediğiniz boyutta istediğiniz renkte kullanılabilir

İlk 4-5 gün saç tutamları kare kare göeünüyor kötü bir görüntü gibi ama 1 hafta içinde o kare görüntü gidiyor

Yaptıracağınız yer çok önemli asla ördürürken kimyasal madde uygulatmayın benimkine briyantin kullandıla çok az bir sekilde azında azıydı o yüzden sesimi çıkartmadım

Islak ördürmeyin hafif hafif nemli olabilir ama ıslak olmamalı

Kesin fiyatı 600 lira bu arada aşagısına yapan yok internetden getitiriyorlar plastik saçları 40 50 liraya sonra 600-750 arası satıyorlar fiyatları anlamsıZca pahalı zaten ben emeğiniz kadarı helal olsun dedim.. bu konuda çok kinliyim bakmayın..

Bunun dısında saçı yanmıs kopmus degisiklik isteyen her insana önerimdir yaptırsın

Bu arada bugün ilk günüm rahatsız uyuyorum ama inanıyorum ki geçer geçer daha öncekiler gibi.. diyerek kendimi teselli ediyorum nasıl olaa alalh izin verirse 3 gün sonra ağrılar bitecek çok bi ağrıyoj sanki çekme hissi var ama ağırısız bi şekilde düsünün bazılar agrıdan agladklarımı söylüyor sanırım onlar hassas teraziler bende omuzuna bıçakla gezen acıyı algılayamayan tipin şaka maka yaptırdığınız yere bağlı ağrısı vs.. adanad yaptırdım bu arada öyle şaap diye ismini paylasmak istemiyoeum zaten adanada 2 yer yapıyo.. bunun dısında keşke dediğim olay şuydu keşkee yapan kişi mükemmel prof. Ama renklerle arası yok galiba istediğim rengi tuturamadı.... bi keşke dediğim olay ise afro dalga yaptırsaydım merak ediyordum afro örgüyü iyi oldu ya bilgilenmek isteyen varsa yazsın kızlar sçs öptüm

Bugun 4.günümm :)) neler mi Olduu saçımı dayanamayıp dün gece açtırdım! Bu arada adana yaptırdım! Sakın yaptırmayın! Özellikle plastik saça asla yaptırmagın iğrenç bi postiş saç kullandılar makarna süzgecnin plastiği gibi!! İsim vericem çünkü benden baya yüklü bir para aldılar ve yanında çalışanlar bir paketini 30 liraya aldıklarını söylediler ve sizde biliyorsunuz afrka örgüsü fiyatları 600-750 arası yaptıracaksanız gerçek saça yaptırın! Bu kadar acı çekmezsiniz özellikle saçımı ördükten sonra çıkan minik saçları traş makinesiyle kestler artı benim gerçek saçlarımda tutam tutam gitti usturayla koyun tüyü keser gibi kestiler banada merak etme uçlardaki kırıkları alıyoruz dediler..
Saçımı açarken dipleri düğümelmiş olduğunu için keser açtık bazılarını.. artı çok ama çok saç koptu.. 4.günün sonunda saç diplerim kepek söktü iltihaplı,iltihaplı yaralar oldu o kadar hassas olmama rağmen çok kaşındırdı hem kolumu hem saç dibimi uyurken bir işkenceydi sankiii!!! Size tavsiyem kimse yaptırmasın bir hevesle açtığım canım konu başlığım bu hikayede böyle biter ve ben paramı çöpe atmış oldum.. bu arada yapan kişi tam bir suratsız sanki oranın ağasıda paşasıda benim tarzı hiç bir tatlı dili yok orman kaçkını içine kapanık bir insan o kadar para toplamıs ki bu 30 liraya aldığını postişleri 600 liraya örmekle adam altına porsche çekecekmiş:)) bizim gibi minnoşlar gide gele.. neyse yanında çalısan kızlarada eminim 60 70 lira atıp sigortasız çalıstırıyordur.. ki 6 saatte yaptılar saçımı tam bir zaman kaybı saçlarım döküldü yıprandı tıraş makineysiyle kesildi herneyse kimseye önermiyorum!!!! Tekrar söylüyorum kızlar adanalılar adana afrika örgüsü yaptırmak isteyenler kesinlikle!! Yılmaz Aral a gitmeyin benden uyarı çünkü kimse beni uyarmadı! İnsan bir özür diler görüldü bırakmak ne bilim sorunlardan böyle kaçılmaz... bu arasa biraz önce kuaförüme uğradım saç bakımı için çünkü iğrenç oldu saçlarım biliyorsunuz benden öncede geçen ay bir kız yaptırmış bir gece dahi duramamış.. o da adanada yaptırmış ama hangisinde yaptırdı bilemiyorum şimdi günahınj almak istemem kimsenin adanada iki kişi yapıyor galiba zamanınıza paranıza yazık! İyi günler öptüüüüm kızlar🌸

kantoron yağı hindistan cevizi yağı argan yagı
5 damla hespinden karıştır sür saçlarına ama saçlar ıslak yada nemli olacak ,
kalabildiği kadar kalsın
haftada en az 3 kere yap , ben çok faydasını gördüm

merhabalar.. gecevekedici aynı şeyler benim de başıma geldiydi geçenay .adana yaşıyorum ben resmi bir işte çalılıyorum bakımlı olmak zorundasın saçlarım bir talihsizlik üzerine yıprandı koptu ne yaptıralim dedik arkadaşımla saça şu düzleştirici işlemlerinden kurtulmak için evime yakın bir yerde bu arada yılmaz aralın salonu 600 liraya yaptı saçımın diplerinden iltihap aktı kullandıqı sahte postişlerden 1 hafta kafa alışıyor dedi bana acı oldu ağrı oldu dipleri sarı kırmıı iltihap döktü adamın umrunda değildi dediğin gibi müşteri hizmeti sıfırdı gerçekten keşke daha önceden böyle bir yere kamu spotu şeklinde paylaşım yapsaydım bende fotoğraf ekleyecem öğrenirsem yeni katıldım üyeliğe yaptırmak isteyenler 1 hafta saçımda kaldı sonrasında açtılar saçımı 3 gün üst üste saçlarım böyle döküldü yaptıracağınız yeri iyi seçin bende aradım mesaj atım beni engelemişler heryerden dükanına gidip kavga çıkarırdım ama kocam tuttu.. allah bildiği gibi yapsın arrık şeekerim

2374732F-C8B0-400D-8C6E-52185CC9F951.jpeg

merhabalar.. gecevekedici aynı şeyler benim de başıma geldiydi geçenay .adana yaşıyorum ben resmi bir işte çalılıyorum bakımlı olmak zorundasın saçlarım bir talihsizlik üzerine yıprandı koptu ne yaptıralim dedik arkadaşımla saça şu düzleştirici işlemlerinden kurtulmak için evime yakın bir yerde bu arada yılmaz aralın salonu 600 liraya yaptı saçımın diplerinden iltihap aktı kullandıqı sahte postişlerden 1 hafta kafa alışıyor dedi bana acı oldu ağrı oldu dipleri sarı kırmıı iltihap döktü adamın umrunda değildi dediğin gibi müşteri hizmeti sıfırdı gerçekten keşke daha önceden böyle bir yere kamu spotu şeklinde paylaşım yapsaydım bende fotoğraf ekleyecem öğrenirsem yeni katıldım üyeliğe yaptırmak isteyenler 1 hafta saçımda kaldı sonrasında açtılar saçımı 3 gün üst üste saçlarım böyle döküldü yaptıracağınız yeri iyi seçin bende aradım mesaj atım beni engelemişler heryerden dükanına gidip kavga çıkarırdım ama kocam tuttu.. allah bildiği gibi yapsın arrık şeekerim

Eki Görüntüle 2302836
Ay canım bu nee :KK43:((( benim bundan daha cok döküldü dediğin gibi yılmaz aral pişmanlıktır acilen dava etmelisin adamı aslında toplansak yaptığı sahte işlerden sava acardık

X