Afyonlu anne adayları burda buluşlalım mı?

merhaba arkadaşlar,ben 4 yıldır afyondayım iyi bir kadın doğumcu ararken bu siteyi gördüm ve afyonlu arkadaşların yazılarını okudum.bir türlü iyi bir doktor bulamadım,arkadaşımla ismail tekere gittik ama hiç memnun kalmadık arkadaşımın regli düzensizliği vardı bir ilaç verdi regli olması için,regli olunca 4.günü gel hormon testi yapacağım dedi ve arkadaşım gitti hormon değerleri yüksek çıktı,arkadaşıma gebe kalamayacağını tüp bebek tedavisine boşuna para harcamamasını söyledi,açıkçası kadın sinir krizleri geçirdi,dr.hiç bir ihtimal vermedi.arkadaşım memleketindeki dr.aradı doktorun yanlış yaptığını söyledi kadının hormon ilacıyla regli olmasını sağlıyor sonra test sonucu tabiki yüksek çıkar,ve şu anda arkadaşım 1.5 aylık hamile,böyle doktorlar nasıl özellerde çalışabiliyor anlamıyorum ayrıca hastaylada alaycı bir ifadeyle konuşuyor,ismail tekere gitmenizi tavsiye etmem arkadaşlar.zübeyde hanıma dr.şevki bostancıya gitmemi söylediler,öncelikle zaten hastane hastane değil resmen mikrop yuvası,dr.desen suratına bakmıyor,soru sormaya fırsatınız olmuyor.ben şunu anladım paranız varsa muayenehanesine gidin o zaman insan gibi davranırlar.doktorluk bu olmamalı özellikle kadın doğumcuların gelen hastayı psikolijik yönden rahatlatmaları lazım.ben afyonda kadın doğumcu aramaktan bıktım,son olarak abdullah yücebilgine gitmeyi düşünüyorum,giden arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.onu da beğenmezsem son çare istanbul..

İki senedir falan topige giren olmamis..keske biraz canlandirabilsek topigmizi..bende afyonluyum ve hasan sahinere gidiyorum..onda dogum yapan arkadaslar varmi?? nasil oldugnu anlatirlarsa cok sevinirim..en azindan tecrubelerimizi paylasalim...

caanım mrb bende hasan sahıne gıttım dogumu spınal sezeryan olarak yaptı cok rahat gectı cokta rahatlattı benı ama hastane olarak memnun kalmadım odaları malesef pıssss

ikincci doğumum.ilkinde halil gülden di şimdi de ona gidiyorum ilkinde memnun kaldım inşallah yine öyle olur

benımde allahın ıznıyle ılk dogumum olcak park hastanesıne gıdıyorum afyondada cok yenıyım yenı tasındım suan ıcın memnunum sız afyon dasınız galıba

internet hesabıyla 9+3 teyim ama ultrason sonucu 1 hafta önde 10. haftayı gösteriyor.doktor tarih vermedi 40. haftam 1 eylülde doluyor ama ilki sezaryandı yine öyle olacağı için 40 ı doktor beklemez en geç 38 de alır yani ağustosun 2. ve ya 3. haftası diye tahmin ediyorum.senin ilk galiba parkta kime gidiyorsun kaç haftalık?

internet hesabıyla 9+3 teyim ama ultrason sonucu 1 hafta önde 10. haftayı gösteriyor.doktor tarih vermedi 40. haftam 1 eylülde doluyor ama ilki sezaryandı yine öyle olacağı için 40 ı doktor beklemez en geç 38 de alır yani ağustosun 2. ve ya 3. haftası diye tahmin ediyorum.senin ilk galiba parkta kime gidiyorsun kaç haftalık?

benım ilk dogum olacagı ıcın sezaryan zor sımdı hep normal dogum yapıyolarmıs o yuzden 40 hafta agustosun 3 haftası gozukuyo suan 10*5 nerdeyse tarıhlerımız aynı 12 haftada 2 lı tarmaya gıtcem zeynep hanım sendemı parka gıdıyosun

benım ilk dogum olacagı ıcın sezaryan zor sımdı hep normal dogum yapıyolarmıs o yuzden 40 hafta agustosun 3 haftası gozukuyo suan 10*5 nerdeyse tarıhlerımız aynı 12 haftada 2 lı tarmaya gıtcem zeynep hanım sendemı parka gıdıyosun

evet ben de parka gidiyorum Afyonun yerlileri bilir Halil Gülden var orada. ona gidiyorum.aynen 12. hafta taramaya gidicem benim resimde görülen bebek şimdi 5,5 yaşında.o zaman kütahyadaydık ama doğuma afyona gelmiştik.öğretmenim sen ne iş yapıyorsun

evet ben de parka gidiyorum Afyonun yerlileri bilir Halil Gülden var orada. ona gidiyorum.aynen 12. hafta taramaya gidicem benim resimde görülen bebek şimdi 5,5 yaşında.o zaman kütahyadaydık ama doğuma afyona gelmiştik.öğretmenim sen ne iş yapıyorsun

bende afyonda yenıyım bende ögretmenım ama suan evdeyım calısmıyorum park hastanesınedde zeynep hanımla basladm onun la devam edıyorum cok tatlı bu arada allah bagıslasın sızınle tanısmayı ısterım meslektasmısızda allah ksımet ederse bebeklerımızınde aynı zamanda olcak inslah ama su testler nedenese kontroler korkutuyo ınsanı ilk dogum olcagı ıcn galıba

korkutmasın yaş eminim gençtir .test sonuçları sadece ihtimal veriyor kesinlik yok yaş ne kadar genç ise o kadar iyi. esas benim korkmam gerekiyor yaş 34 .umarım biz dahil Allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

korkutmasın yaş eminim gençtir .test sonuçları sadece ihtimal veriyor kesinlik yok yaş ne kadar genç ise o kadar iyi. esas benim korkmam gerekiyor yaş 34 .umarım biz dahil Allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

malasef yas 34 amın tek dılegımız saglıklı evlatlar

X