Ağdacı iç dudaklar yardımm

cavanedax

Guru
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2013
47
23
26
Bikini bölgemi kendim ağda yapmaktayım fakat artık çileye dönüştü üst kısmı rahat yapıyorum ama dudak kısımları öldürüyor beni. Ağdacıya gideceğim ama iç dudaklarım gözüküyor maalesef.sarkma olmasa da dıştan gözüküyor.bu yüzden ağdacıya gitmeye utanıyorum bana yapamam der mi diye? benim gibi olup giden var mı sıkıntı yaşıyor musunuz?

Siz ilk ve son degilsiniz böyle bir durumla :) sizden önce kimbilir kac bayana agda yapmistir :KK66: utanmaniza gerek yok sonucta yaratan sizi öyle yaratmis :)

Evet haklısınız ama kadının işi zor olacak. Çok kafama takıyorum bu yüzden. Kız arkadaşlarım giderken ben gidemiyorum.

Bikini bölgemi kendim ağda yapmaktayım fakat artık çileye dönüştü üst kısmı rahat yapıyorum ama dudak kısımları öldürüyor beni. Ağdacıya gideceğim ama iç dudaklarım gözüküyor maalesef.sarkma olmasa da dıştan gözüküyor.bu yüzden ağdacıya gitmeye utanıyorum bana yapamam der mi diye? benim gibi olup giden var mı sıkıntı yaşıyor musunuz?

iç dudağı öyle olan çok kişi var. yalnız, ağda önermiyorum ben. dudakları çekiştirdiği için sarkmayı artırır gibi geliyor bana. zaten hassas bir bölge. hijyen açısından da doğru bir yer olduğunu düşünmüyorum ağdacıların. lazer kesin çözüm ama doktorların çalıştığı işinin ehli olan bir yere gidin. utanacak bir şey yok. genetik bir durum bu.

X