Ağız içi hassasiyet diş macunu problemi .

LadyNurr

Rabbi heb li mines Salihin ; Amin
Pro Üye
21 Mart 2018
3.670
13.624
Kızlar selam kafamı bir şey takıldı benim ağzımin belirli 2/3 noktasında deride incelme var küçük noktalar sanki yakmısışım gibi dudaklarımı öpücük şekline getirdiğimde o 2/3 bölüm çizgi çizgi oluyor ( daha iyi anlata bilmek adına bu bilgiyi veriyorum ) ben diş macunu olarak paradontax kullanıyorum sanki dilimide yakıyor . Çok ağır geliyor aceba bundan olabilir mi normal bi aft değil sanki yanmış gibi aft olsa giderdi şimdiye . Şahsen macundan şüphelendim . Tahrişmi ediyor aceba derimi ? İçeriği ağırmı ağız tabakama göre aceba . Birde sızlamayan dişlerim sızlamaya başladı resmen .

Son düzenleme:
tşk ederim. dün dişçim kimyasal yanık oldugunu söyledi. içindeki bir maddeye alerjim varmış. ama yorumlara baktım benim gibi bir çok insan mağdur.
Ben ozmaan dişciye sormadım burada sordum ama kimse cevap vermedi . Ben onu kullanırken dişlerimi yıkarkende sorun yalıyıdum oradada ağır geliyordu ama soktor önerdi diye sabrediyordum . Kimyasal yanık olabilir evet . Benim ağız içi derim o şekilde incelmişti .

tşk ederim. dün dişçim kimyasal yanık oldugunu söyledi. içindeki bir maddeye alerjim varmış. ama yorumlara baktım benim gibi bir çok insan mağdur.
Tamamen bitkisel diş macunu kullanıyorum ben hem inci gibi dişlerim oldu hem de diş eti problemim vardı onu da iyileştirdi. Çok memnunun. Önceden dişlerimi dışardan aldığım macunlarla fırçaladığımda diş etlerindeki sızı hissediyordum. Şimdi Allah’a şükür doktorumda diş macununun içeriğini çok temiz buldu, katkı maddesi ve kimyasal yok çünkü

Ağzınız ve dişleriniz hassassa Oral-B kullanın derim. Diş etim çok hassas ve zaman zaman durduk yere damaklarım bile kabarır. Buna rağmen Oral-B çok rahatlattı beni. Colgate ağızda inanılmaz kötü bir tad bırakıyor, paratondax hiç kullanmadım ama ebeveynlerim hiç memnun değildi. Sensoydne de kullandım onu da öneririm. O da hem diş etlerini koruyor hem de temizliği iyi yapıyor. Son olarak dişlerinizi bastırmadan fırçalamaya çalışın.

X