agnucaston kullanıp gebe kalan varmı pkolu arkadaslar???

Evet bende sürekli büyüyen fibroadenom vardı 3 hafta önceki kontrolümde hiç kalmamıştı. Ameliyat dahi oldum ben.

Evet bende sürekli büyüyen fibroadenom vardı 3 hafta önceki kontrolümde hiç kalmamıştı. Ameliyat dahi oldum ben.
çok teşekkür ederim cevapladığın için bendede sayısı bilmediğim kadar çok var :) bu ilacı hormonlarım düzelsin bebişim olsun die kendi kendime aldım ama o kistlerin azaldığını farkettim hemde içeli 14 gün oldu daha kutu bitmedi 3 ay kullancam bakalım ne olucak

Aynı saatte için ama birde küçük yaneli şeyler yeneyin hele keten tohumu meme kistini besler yasak

Merhaba arkadaslar bendede dun pko cikti dr bu ilavi verdi umarm care olur yazilanlari okuyunca moralim duzeldi

Kızlar agnucaston kullandım ve bir ay sonra hormonlarım sut liman.hala hamile kalamadım pko var bende ama en buyuk sorunum olan kıllanma ve sivilcelenmem geçti.ayrıca alkali su içiyorum.pkodan kurtulanlar olmuş bununla ilgili kemal miların sayfasında okudum.şu an soğan kuru uygulamıyorum adetim gelsin ona da başlayacağım.soğan suyu bu derde bire birmiş.bu kuru uygulayacağım.zaten pko belasının başında hormon dengesizliği geliyor lh arttıkça yumurtalar follikul gibi kalıp kist oluşturuyor.16 yaşımdan beri pko benimle ama artık çok sıkıldım pkodan.

Ben bu ilaca bugun basladim ama pms nedeniyle. Cok sukur gebe kalmada hic sorun yasamadim. Ama 3yildir suren sikayetlerim vardi. Hangi dr.a gitsem sorunu bulamadi. Dogumdan sonra hep reglerde takip ettim. Yumurtlama ve regl doneminde sorun yasiyrdum. O nedenle kadin hastaliklari dr.uma gittim. 3 ay kullan gel dedi. Oglumu da emziriyrm ama bitkisel bu ilac diye sorun olmaz dedi. Insallah işe yarar.

Hayit hapiyla mi hamile jaldn canim

Canım bende bu ilaçtan kullanmak istiyorum. Sen bununlamı hamile kaldın. Bilgilendirirsen çok sevinirim

Benim.açtığım konuya benziyo başlığın die girdim. Agnuscaston ile bende hamile kaldim. Üstelik arkadasin dedgi gibi henüz kutu bitmemisti.. adete 1 gun kala ogrendim

Selam cnm agnuscastonu arastiriyorum.msjini gordum.sendedemj pko wardi bu haplami hamile kaldin?

Kizlar selam.agnuscaston hakkinda bilgilendirin beni lutfen.bende pkoyum.adet olamiyorum.acaba bu hapimi almali yoksa hayitin kndisi dahami yaararli gelir???

Kızlar bendede pro var ben bu hapı kafama göre kullanmıştım hamile kaldım fakat kalp atışı durdu aldılar. Sonra tüp bebekle oğlum oldu. Coksukur 2 yaşına girecek.simdi ise 2.cocuk için tekrar içmeye başladım sonuçları yazarım

Mrb bende de pko var 12 gündür agnucaston kullanıyorum gelişmeleri haberdar edersen sevinirim canım :)

bende tüp bebeğe gidecekken 1 2 ay kullanayım dedim ve şükür kullandığım ay çörek otu bal karışımı da yedim ve hamile kaldım...bunlar vesile tabiki rabbimim takdiri herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…