ağrı

danae

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
265
5
sağ kulağımda 1 aydan beri bir anda girip 5 dk geçmeyen bir ağrı oluyor soğuktan mıdır doktora gideyim mi sizce

pirelideve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2014
3.739
1.704
31
Zarın delinmiş olabilir canım. Babama öyle olmuştu baya ağrısı oldu doktora gitti ayakta ameliyat geçirdi zar yaptılar. Hasan hüseyin ceylan yaptı bu sitede çok adı geçiyo. Kbb doktoru

gazeldustubaglara

Popüler Üye
Pro Üye
11 Ocak 2012
10.422
2.197
geçmiş olsun soğuktan da olabilir...
bu arada bir saat içinde 3 tane ayrı konu açmışsın...yeni üyesin sanırım...ceza alabilirsin aman dikkat et...:KK34:
arkadaş edinmek için geyik bölümüne yazabilirsin, arama butonuna geyik yaz ordan istediğin topikte muhabbet edebilirsin...

alyazraela

3 CADIM VE BİRİCİĞİİİİİMMMMM
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2011
4.187
1.974
sağ kulağımda 1 aydan beri bir anda girip 5 dk geçmeyen bir ağrı oluyor soğuktan mıdır doktora gideyim mi sizce

hiç bekleme doktora git orta kulakta yada zarında sıkıntı olabilir ilerlemeden tedaviye başlarlar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2341 gün geçti.

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.297
36.684
benimde biraz soğukta kalayım aynen öyle oluyor ...sinüzitten sanırım...

danae

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
265
5
Zarın delinmiş olabilir canım. Babama öyle olmuştu baya ağrısı oldu doktora gitti ayakta ameliyat geçirdi zar yaptılar. Hasan hüseyin ceylan yaptı bu sitede çok adı geçiyo. Kbb doktoru

Doktora gittim ve bir şey gözükmüyor ama sivilce çıkıyor olabilir ya da bir şeyin başlangıcı olabilir deyip minoset hap ile impetex krem verdi sağolun allaha şukur bi şey yok

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.624
41.435
Bende kulaklarımdan çok sorunluyum bir ara mantar olmuştu resmen cayır cayır kaşınıyordu o geçti sonra dış kulak iltihabı başladı kulaklarım dış kısmı çok feci şişti konuşamıyorum,yemek yiyemiyorum yazın sıcağında bir hafta banyo yapamadım kulagıma zararı var diye doktor yapma demişti şimdilik geçti bakalım inşallah olmaz bir daha siz de iyi bir kulak burun boğaz doktoruna gidin tekrardan.

danae

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
265
5
Benimde zar kısmında ağrı yapıyor daha sonra başa doğru hafifçe gidiyor