ağrı

danae

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
216
5
sağ kulağımda 1 aydan beri bir anda girip 5 dk geçmeyen bir ağrı oluyor soğuktan mıdır doktora gideyim mi sizce

Zarın delinmiş olabilir canım. Babama öyle olmuştu baya ağrısı oldu doktora gitti ayakta ameliyat geçirdi zar yaptılar. Hasan hüseyin ceylan yaptı bu sitede çok adı geçiyo. Kbb doktoru

geçmiş olsun soğuktan da olabilir...
bu arada bir saat içinde 3 tane ayrı konu açmışsın...yeni üyesin sanırım...ceza alabilirsin aman dikkat et...:KK34:
arkadaş edinmek için geyik bölümüne yazabilirsin, arama butonuna geyik yaz ordan istediğin topikte muhabbet edebilirsin...

sağ kulağımda 1 aydan beri bir anda girip 5 dk geçmeyen bir ağrı oluyor soğuktan mıdır doktora gideyim mi sizce

hiç bekleme doktora git orta kulakta yada zarında sıkıntı olabilir ilerlemeden tedaviye başlarlar

benimde biraz soğukta kalayım aynen öyle oluyor ...sinüzitten sanırım...

Zarın delinmiş olabilir canım. Babama öyle olmuştu baya ağrısı oldu doktora gitti ayakta ameliyat geçirdi zar yaptılar. Hasan hüseyin ceylan yaptı bu sitede çok adı geçiyo. Kbb doktoru

Doktora gittim ve bir şey gözükmüyor ama sivilce çıkıyor olabilir ya da bir şeyin başlangıcı olabilir deyip minoset hap ile impetex krem verdi sağolun allaha şukur bi şey yok

Bende kulaklarımdan çok sorunluyum bir ara mantar olmuştu resmen cayır cayır kaşınıyordu o geçti sonra dış kulak iltihabı başladı kulaklarım dış kısmı çok feci şişti konuşamıyorum,yemek yiyemiyorum yazın sıcağında bir hafta banyo yapamadım kulagıma zararı var diye doktor yapma demişti şimdilik geçti bakalım inşallah olmaz bir daha siz de iyi bir kulak burun boğaz doktoruna gidin tekrardan.

Benimde zar kısmında ağrı yapıyor daha sonra başa doğru hafifçe gidiyor

Benimde zar kısmında ağrı yapıyor daha sonra başa doğru hafifçe gidiyor

İç kulak iltihabı falan olabilir eğer zarın ağrıyorsa istersen tekrar doktora git zarın falan delinir Allah korusun.:KK30::KK30:

X