agrisiz regli

sisi87

Guru
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
43
8
37
merhaba kizlar,
normalde adetim cok duzenli. 25-28 arasi 3 gun suren adetim olur. ancak bu sefer karin agrisi, kasiktaki o agriyi hic hissetmedim. neredeyse 3. gunum ama hic bi agri yok. bir yandan seviniyorum ama baska bir sebebi de olabilir mi diye merak ediyorum. Sanki bu ay daha az regli oldugumu da dusunuyorum. bir bilgisi olan var midir?

merhaba kizlar,
normalde adetim cok duzenli. 25-28 arasi 3 gun suren adetim olur. ancak bu sefer karin agrisi, kasiktaki o agriyi hic hissetmedim. neredeyse 3. gunum ama hic bi agri yok. bir yandan seviniyorum ama baska bir sebebi de olabilir mi diye merak ediyorum. Sanki bu ay daha az regli oldugumu da dusunuyorum. bir bilgisi olan var midir?
Yani ağrı olmaması bir hastalık ya da terslik belirtisi değil bence. Bazı zamanlar benim çok ağrım oluyorken bazı zamanlarda olmuyor. Değişebilir bu. Kanamanın azlığıyla ya da çokluğuyla da ağrının bir bağlantısı yoktur.

merhaba kizlar,
Normalde reglileri ağrılı geçerken Gecikme yaşayınca ağrı hissetmeyenleri duymuştum. Benim regli ağrılarımda nadirdir o da hafif geçer

X