Ağustos 2017 anne adayları

Merhaba arkadaslar,bu güzel,heyecanlı süreci paylaşmak , birlikte yol almak, bilgi alısverisinde bulunmak isteyen anne adayları , bu başlık altına bekleniyorsunuz!:emir_bebek::anne::anneadayı::KK200::anne:
Canm bn yeni ogrendim hamile oldugumu sat 28 ekim hayırlı olsun hepimize

Canm bn yeni ogrendim hamile oldugumu sat 28 ekim hayırlı olsun hepimize
benim de 29 Ekimdi:dua::anneadayı:çok beklentim yoktu o yuzden bat ı 5 gün gecince anca test yaptim sonra keşke hemen yapsaymisim dedim ama biraz geç öğrenmiş oldum,hayırlısı olsun.:anneadayı:

Malesef henüz doktora gidemedim,yurtdisindayim ve burda ilk zamanlar özel bir durum olmadigi surece gidilmiyormus,çok enteresan:eek:belkide o yüzden heyecan dahi yok,ne bileyim bu ultrasonla görmeden , kalp atışını dinlemeden hissetmek zor oluyor , senin ilk bebek mi? Benim bir bal kızım var en çok onun için istedik kardeşi:anne:

Malesef henüz doktora gidemedim,yurtdisindayim ve burda ilk zamanlar özel bir durum olmadigi surece gidilmiyormus,çok enteresan:eek:belkide o yüzden heyecan dahi yok,ne bileyim bu ultrasonla görmeden , kalp atışını dinlemeden hissetmek zor oluyor , senin ilk bebek mi? Benim bir bal kızım var en çok onun için istedik kardeşi:anne:
Bnde yurtdsindayim cnm evt ilk bebek.Ultrason, muayene kan testi derken 240 tl ödedik.Ama keseyi goremedigimiz icin Dr haftaya gelin dedi.Ücretsiz olucak haftaya,katiliuorum sana keseyi,kalp atislarini duymadan insan korkuyor.Daha ailemede soylemedim onun icin.

Hangi ulkedesin acaba? dr folik asit benzeri vitamin vs önerdi mi?

Topiğin hayırlı olsun aycaf aycaf anlaşılan gebelik boyunca bu siteden çıkmayacağım :)) erken öğrenmenin bedeli fazla stres yapmakmış bence o yüzden orada gidilmiyordur yok keseyi gördük mü yok salksac keseyi gördük mü sonra kalp atışı falan aslında 7. Veya 8. Hafta gitsek ne olup olmadığı direk çıkıcak ortaya

X