Ağustos 2017 anne adayları

Selamlar.
Allah kismet ederse ağustos annelerinden biri de ben olacağım. Bugun keseyi gorduk ama beta hcg degerim yuksek gidiyor. Cogul gebelik durumu olan var mi benim gibi

Herkese merhaba, SAT 2 kasım. Ovülasyon tarihim ise 22 kasım. Pazar günü evde yaptığım idrar testinde ikinci çizgi silik çıktı:))) pazartesi hemen kan verdim ve beta HCG 43. Hamile olan herkesim hamileliği hayırlı olsun ve sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun.İsteyenler de bir an önce kavuşsun bebeklerine inşallah

Selamlar.
Allah kismet ederse ağustos annelerinden biri de ben olacağım. Bugun keseyi gorduk ama beta hcg degerim yuksek gidiyor. Cogul gebelik durumu olan var mi benim gibi
Benim de tahmini doğum tarihi 7 agustos ama dunku bhcg değerim 282 çıktı. Senin kaçtı acaba

İyi akşamlar kızlar.. keseniz kaçıncı haftada görüldü.. ben 5 haftaya gittiğimde keseyi göremedi Dr m normal mi sizce bu persembe günü gidecem inş

İyi akşamlar kızlar.. keseniz kaçıncı haftada görüldü.. ben 5 haftaya gittiğimde keseyi göremedi Dr m normal mi sizce bu persembe günü gidecem inş
Slm. Bnde bgn gittim kese görünmedi. 5+4 deyim. Cuma değerim 105 di bgn bida kan verdim 1663. Şu keseyi bi görseydk. Sıkıntı yapıyo ya inş bi problem yoktur

Slm. Bnde bgn gittim kese görünmedi. 5+4 deyim. Cuma değerim 105 di bgn bida kan verdim 1663. Şu keseyi bi görseydk. Sıkıntı yapıyo ya inş bi problem yoktur
Aynen bende biran önce görmek istiorum yaa benim degerim yüksek ama Dr m alttan muane etmek istemiorum diyince bu haftaya kaldı galiba duyduğuma göre kese 4000 5000 değerlerde karından gorunuomus bende cuma gittim görünmedi ptesi değerime baktirdim 8243 çıktı artık görünür herhalde die dusunuorum

Benim 1089dayken kese gorundu kizlar. Karnimin sol tarafinda ara ara ağrım oluyor ve bicak saplanir gibi. Sizde de boyle sorun var mi

Aynen bende biran önce görmek istiorum yaa benim degerim yüksek ama Dr m alttan muane etmek istemiorum diyince bu haftaya kaldı galiba duyduğuma göre kese 4000 5000 değerlerde karından gorunuomus bende cuma gittim görünmedi ptesi değerime baktirdim 8243 çıktı artık görünür herhalde die dusunuorum
Evet öyle diyolar. Benim dr da bi tahlil yaptır olmadı alttan bakarız dedi. Bende perşembe tekrar gideceğim. Snin görünür artk cnm

1aralikta gebeligim tespit edildi ogun alttan baktilar kese gorunmedi. 3 aralikta karindan ultrasonda kese gorundu.

X