Ağustos 2019 tüp bebek yaptıracaklar

kar-emel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2016
579
884
41
Kurban bayramı zamanlarında nasipse 3. Tüp bebek denememizi yapacağız..iki yıllık bir ara verdikten sonra bu yeni süreç heyecanlandırıyor beni..
Başka kimler var ağustosta tüp bebek planlayan?

ÜyeYaşMerkezİşlem DurumuTransfer sonuç günüSonuç
@kar-emel37Zeynep kamil hastanesiTransfer
bekliyor
Kasım ayı
Esnmstf Esnmstf 28Erzurum Atatürk ünv.Transfer oldu16 ağustos:anneadayı:Hamile
@aziz misafir26Kayseri Acıbadem29 ağustosta
Transfer
Olacak
seda1500 seda1500 33İzmir MedicalparkTransfer oldu20 ağustos
Umudum Umudum -31Kayseri AcıbademTransefer oldu15 ağustos
S shemsim 26Baku CelaletdinTransfer oldu-
@Allah var gam yokkk23Ankara BaşkentTransfer oldu18 ağustos
Dnzvrl Dnzvrl 31Çamlıca
Medicana
Tedaviye başladı
C chloen 30MemorialTransfer
(dondurulmuş)
bekliyor
L lidyator 31Bursa soranusTransfer
oldu
29 ağustos
S Seven49 28GenartTransfer oldu19 ağustos -
Aselhannn Aselhannn 26Kayseri AcıbademTedaviye başladı
kelebekmkelebek kelebekmkelebek 29Eskişehir AcıbademTransfer
(dondurulmuş)
bekliyor
B Brcumt 29Malatya Doğu FertilTransfer oldu
M mirabebis 34Bahçeci umut tüp bebekTransfer
bekliyor
Nazo1509 Nazo1509 34Başkent hastanesiTransfer oldu18 ağustos:anneadayı:
Hamile
H M H M 29İstanbul
Emsey
Hospital
Transfer
bekliyor
@Kraz346331Şanlıurfa
Gürgan
Klinik
Transfer
bekliyor
@fadik19833629 Ağustosta
tedaviye
başlıyor
@ozgsnr29Bahçelievler
Medicalpark
Transfer oldu6 eylül
@meneksemelifim37Şişli MemorialTedaviye
başladı
@Oyalanmaca 34Şişli Memorial Transfer bekliyor Kasım sonu

Son düzenleme:
Kurban bayramı zamanlarında nasipse 3. Tüp bebek denememizi yapacağız..iki yıllık bir ara verdikten sonra bu yeni süreç heyecanlandırıyor beni..
Bende 3 yıl aradan sonra Nasipse 2.denememi yapcam canım 21 ağustos da tedavim bitti donduruldu bakalım beklemedeyim korku heyecan hepsi karışık :)

Bende 3 yıl aradan sonra Nasipse 2.denememi yapcam canım 21 ağustos da tedavim bitti donduruldu bakalım beklemedeyim korku heyecan hepsi karışık :)
21 temmuzda donduruldu herhalde yanlış yazdınız..transfer ağustosta mı o zaman?
Haydi inşallah olumlu sonuç alırsınız..ben daha önce bahçeci umut tüp bebek merkezinde 2 tüp bebek tedavisi bir de dondurulmuş embriyo tedavisi gördüm..hepsi de olumsuz olunca dedik biraz ara verelim..ve bu arayı ağustosta sonlandıracağız inşallah..

Haydi inşallah olumlu sonuç alırsınız..ben daha önce bahçeci umut tüp bebek merkezinde 2 tüp bebek tedavisi bir de dondurulmuş embriyo tedavisi gördüm..hepsi de olumsuz olunca dedik biraz ara verelim..ve bu arayı ağustosta sonlandıracağız inşallah..
Yok birleşik olunca yanlış gibi olmuş 21 ağustos da 2.denememi yapcam demek istemiştim ama sıralama hatası olmuş🙈

İnşallah canım hepimiz güzel sonuçlar alalım hayırlısıyla...

10 temmuz da donduruldu 😊

Ben ✌🏻 Dun adet oldum yarin doktora gidiyorum bende de ucuncu tup ilk ikisinde transfere bile gidemedik bakalim artik :)

Ben ✌🏻 Dun adet oldum yarin doktora gidiyorum bende de ucuncu tup ilk ikisinde transfere bile gidemedik bakalim artik :)
Benim de ilk tedavimde embriyolar yeterince gelişme göstermediği için transferimiz iptal olmuştu..sperm kalitesi düşük olduğu için embriyolar gelişmiyor demişlerdi..
Sizde sorun nedir acaba? Embriyolar neden gelişmiyor?

Herkese merhaba histereskopi ameliyatı rahimde polip olup adeti gecikenler var mı ben 23 Haziran’da adet oldum 1 temmuzda ameliyat oldum normalmi

Benim de ilk tedavimde embriyolar yeterince gelişme göstermediği için transferimiz iptal olmuştu..sperm kalitesi düşük olduğu için embriyolar gelişmiyor demişlerdi..
Sizde sorun nedir acaba? Embriyolar neden gelişmiyor?
Yumurtadan dolayi :KK43:

Bende ağustosta 2. Tüp bebegi yapcam bu sefer rahîm dinlendrme yönetimini uyguluycz umarm tutar herkesn.. sizin interfilite neydi

Bende ağustosta 2. Tüp bebegi yapcam bu sefer rahîm dinlendrme yönetimini uyguluycz umarm tutar herkesn.. sizin interfilite neydi
Erkek faktörlü infertilite..eşimin sperm sayısı az, ileri hızı çok düşük, morfolojisi sıfır..yani işimiz çok zor..benim de yaşım 37..iki senedir tedavi süreci yaşamadık..bu süreçte benden kaynaklı ekstra bir sorun oluşmamıştır umarım..

Ben de Ağustos’un son haftası yeni tedavime başlayacağım kısmetse,tedavi öncesinde neler yapıyorsunuz,kullandığınız ilaç falan var mı
Benim önceki tedavilerimde kullandığım tedavi öncesi vitaminler vardı..kullansak mı 2 ay öncesinden dedik..ancak sonrasında o vitaminlerin çok etkisinin olduğuna inanmadığımız için gereksiz yere strese girmeyelim diyip vazgeçtik..

Erkek faktörlü infertilite..eşimin sperm sayısı az, ileri hızı çok düşük, morfolojisi sıfır..yani işimiz çok zor..benim de yaşım 37..iki senedir tedavi süreci yaşamadık..bu süreçte benden kaynaklı ekstra bir sorun oluşmamıştır umarım..
Bizimde sperm hareketi ve morfoloji sıkıntımz var. Siz embryolara genetik testler yapmadan transfer etmeyin bence çünkü sperm kalitesi kötü olunca malesef tutmuyo. Bide microchip yöntemi ile tüp bebek yapın en kaliteli spermi seçiyorlar öyle

X