Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Klomen kullandığın zaman çatlatma iğnesi de yapıyor muydun peki ?
İlk ay doktorun yanlış yönlendirmesiyle iğne yapmadım ve kist oluştu, sonrasında hep yumurta takibi ve iğne yaptım ama yine de hamile kalamadım, doktorumu değiştirdim, rahim filmi çektirdim, merional iğne kullandım ve o ay ikizlere hamile kaldım

Merhaba bende merioferm le hamile kalmıştım ama düştü sizde mi düşük yaşadınız şimdi doktor femara verdi ama anlamıyo ki femara bi işe yaramıyor kalitesiz oluşturuyor bende
Ben merionalle hamile kaldım ve çok şükür ikizlerimi doğurdum, 8 aylık olmak üzereler, femara kullanmadım o yüzden bilemiyorum, yalnız çok uzun bir süre bir doktorla vakit kaybettim, eğer en ufak şüpheniz varsa değiştirin doktorunuzu, ben değiştirdiğim ay hamile kaldım doktorum sayesinde

Ben merionalle hamile kaldım ve çok şükür ikizlerimi doğurdum, 8 aylık olmak üzereler, femara kullanmadım o yüzden bilemiyorum, yalnız çok uzun bir süre bir doktorla vakit kaybettim, eğer en ufak şüpheniz varsa değiştirin doktorunuzu, ben değiştirdiğim ay hamile kaldım doktorum sayesinde
Canım bu 8. Doktorum artık eşim hayatta değiştirmez kürtajımı da buna oldım bilmiyorum inşallah daha fazla sürünmem

Ben son gebeliğimde kalpli not kağıdına baba ben de burdayım yazıp buzdolabının üstündeki resmimize yapıştırmıştım kendisi farketmişti. Maalesef kucağımıza alamadık. İlk gebeliğimden bir oğlum var. Ondada beta sonucunu odanın kapısına asmıştım kapı girişine de bebek ayakkabısı koymuştum. Misafirimiz var demiştim. Komşu çocukları sanmıştı kapıdaki tahlil sonucuna bakınca anca anlamıştı. Çok özel anlar bencede hep hatırlayacağınoz bi şekilde söyle size özel olsun❤️
Allah sabır versin cennet kuşun var şefaatçi olsun inşallah sizinkide çok güzel ve anlamlı olmuş 😍

Kızlar tanıdığıma tarot baktırdım ama tarotumda düşük yapıcaksın dedi üzüldüm oğlumdan öncede birtane kimyasalım olmuştu ona bile üzülmüştüm düşüğüm olsa daha çok yıkılırım aranızda tarot baktıran ve doğru çıkan var mı inanmak istemiyorum olumsuz şeyler çıkcağını bilsem baktırmazdım😞

Kızlar tanıdığıma tarot baktırdım ama tarotumda düşük yapıcaksın dedi üzüldüm oğlumdan öncede birtane kimyasalım olmuştu ona bile üzülmüştüm düşüğüm olsa daha çok yıkılırım aranızda tarot baktıran ve doğru çıkan var mı inanmak istemiyorum olumsuz şeyler çıkcağını bilsem baktırmazdım😞
Bence öyle şeylere inanma beynini olumsuz şeylerle doldurmaya gerek yok etki alanına bile alma böyle şeyleri unut gitsin

Bence öyle şeylere inanma beynini olumsuz şeylerle doldurmaya gerek yok etki alanına bile alma böyle şeyleri unut gitsin
Ay canım çok etkilendim gerçekten ya daha önce birisi daha bana bir düşük yaşıycaksın diyince bu sefer kafama takıldı Allahım düşmanıma bile evlat acısı vermesin 😢❤️ İnşallah yalandır öyle birşeyde olmaz inşallah

X