Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bat günü yaptım negatif çıktı. Kan vermedim hala olmadım da 🤷🏻‍♀️
Beklemek en zoru inşallah güzel bir haber verirsin bize 🥲

Belirtilerim vücut sıcaklığm çok vardı eşim 3 4 gün boyunca ateşin var derdi
Meme ucum aşırı hassasti
Memem de koltuk altından basliyan bı ağrı vardı ve büyüdü bu kadar canım 💗
Düşündüm şuan hiç biri bende yok ☺️ Bebeğini sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah🙏

Kızlar tanıdığıma tarot baktırdım ama tarotumda düşük yapıcaksın dedi üzüldüm oğlumdan öncede birtane kimyasalım olmuştu ona bile üzülmüştüm düşüğüm olsa daha çok yıkılırım aranızda tarot baktıran ve doğru çıkan var mı inanmak istemiyorum olumsuz şeyler çıkcağını bilsem baktırmazdım😞
Canim Allaha sigin 11 tane ayetul kursi oku eline ufle karnina sur ben ilk hamileligimde cok okurdum faydasini gordum 3 aylik hamileyken kis mevsiminde 3 kere kaba etlerimin ustune dustum birsey olmadi Allah korudu simdi 8 yasinda

Kizlar gunaydin insallah guzel haberler aliriz ve mutlu oluruz adetime 8 gun var kasiklarim cok kotu agriyor agridan evde geziyorum oturunca cok kotu oluyorum herhalde kirmizilarim simdiden haber veriyor geliyorum diye ama insallah bebegimin agrisidir
Benimde aynı bu şekilde birde göğüslerim bu ay çok daha fazla ağrıyor ama bat bekleyemeden test yaptım negatif çıktı bu ay umutsuzum🤷🏻‍♀️ ama umarım senin bebeğinin ağrısıdır kuzum 🙏🥰

Benimde 29 da bir senem olcak evlendiğim. Evlendiğimizden beri korunmuyoruz ama bize de nasip olmadı. Ve çevremde çocuk düşünen çoğu kişiye de nasip olmadı. Eskisi kadar kolay değil hamile kalmak herkes zorluk cekiyo
Çok doğru ama olan da var benim çevremde

Benimde aynı bu şekilde birde göğüslerim bu ay çok daha fazla ağrıyor ama bat bekleyemeden test yaptım negatif çıktı bu ay umutsuzum🤷🏻‍♀️ ama umarım senin bebeğinin ağrısıdır kuzum 🙏🥰
Ayy canim benim insallah sende hamilesindir o testlere pek guvenim yok kizima hamileyken adetim bir hafta gecmisti test negatif vermisti kan vermeseydim hamile degilim diye ters isler yapabilirdim dr soylemistim durumu bazi kadinlarin idrarina cok gec gecebilirmis beta hcg hormonu diye

Ayy canim benim insallah sende hamilesindir o testlere pek guvenim yok kizima hamileyken adetim bir hafta gecmisti test negatif vermisti kan vermeseydim hamile degilim diye ters isler yapabilirdim dr soylemistim durumu bazi kadinlarin idrarina cok gec gecebilirmis beta hcg hormonu diye
Gerçekten miii silik bile hiç çizgi yok diye vazgeçtydm ben 😅Ayy kendime hasta olana kadar kafaya takcak bir umut arıyordum şuan buldum😅 teşekkür ederim valla bat tarihine kadar duaya devam 🙏teşekkür ederimm inşallah isteyen herkesn bebeği onunladır 🥰

Kızlar bat tarihim bugün test yaptım az önce negatif, pek umudum yoktu covid olduk vs değerlendiremedik ama insan yinede üzülüyor. Nasip artık 😢

Kimisi adetle belirtiler aynı diyor doğrumu acaba 🤷🏻‍♀️ 😅
Evet ya hiç hissetmiyorlar ya da adet gibi oluyo diyolar arada farklı belirtileri olan çok az insan var 🤷🏽‍♀️ bir haftadır adet gibiyim zaten ama bugün daha yoğunlaştı sancılar geliyo olabilir gelmesini istemesem de ama akıntılarım adet öncesi gibi değil koyu kıvamda oluyordu öncesinde bu ay su gibi

Aynen canım ya normalde hep baktırırım zevkine ama evlat söz konusu olunca baya etkilendim vallaha rabbim acılar göstermesin bu saatte zombi gibi ayaktayız hakkatten kızlar neden uyumadınız ben oğlusuma mama yaptım şimdi bide yatarkende kol ağrım vardı geçer dedim geçmemiş bi parol gümlettim rahatlasın diye belli ki beni gün içindede yoracaktı🥰🥰🌸
Amin canım ❤🤲🏻❤ çok geçmiş olsun canım valla benim iyice uyku düzenim kaçtı düzene girsin dedikçe bozuluyo 😅😅😅 eşim işten 1 gibi geliyo zaten yatmamız 2-3 ü buluyo okullar açılsa da toparlansak ayy açılmasa mı ya da emin değilim 😅😅

Kahve günde 1 türk kahvesi veya filtre kahve tüketmesinde sakınca yok askim canı çok istiyorsa bende doktoruma sormuştun oğluma gebeyken bana öyle demişti nescafe falan önermiyorum demişti sadece🌸😘
Ayy doktorun önermediği ne varsa yaparım ben😅😅😅 nescafe içiyorum 🙈Türk kahvesini hiç içemiyorum kokusundan dolayı ağır geliyo bana küçüklükten beri öyle filtre de hiç denemedim 🙈

Evet ya hiç hissetmiyorlar ya da adet gibi oluyo diyolar arada farklı belirtileri olan çok az insan var 🤷🏽‍♀️ bir haftadır adet gibiyim zaten ama bugün daha yoğunlaştı sancılar geliyo olabilir gelmesini istemesem de ama akıntılarım adet öncesi gibi değil koyu kıvamda oluyordu öncesinde bu ay su gibi
İnşallah bebeğin seninledir bu ay🙏🥰

X