Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kizlar ben sessiz sessiz takipteyim ara ara konuları kaçırdığım oluyor birsey merak ettim adetten önce gebeliğini öğrenen oldumu olduysa kac gun once 😊

yaaaa çok sevindimmmm bak gördünmü allah yüzüne güldü yavrum yaa nasıl mutlu oldum senin adına anlatamam ya allah kucağınıza almanızı nasip eylesin kuzum maşallah maşallah :)
Yaaa canım benim cok teşekkür ederim 😍 amin amin inşallah ❤️❤️❤️

Merhaba yumurta çatlatmak için havuç kullanan var mı acaba? Ben de havuçları aldım ama dümdüz yiyoruz sanmıştım ben kaynatıp içemem ya yesek olmuyor mu?

Kızlar merhaba. Bi konuda görüşünüzü almak isterim. Alttan muayene olunca siz de geriliyor musunuz yoksa gerçekten rahat mısınız? Bana ne zaman yapılsa kendimi bi kasıyorum rahatsız oluyorum geçenlerde doktor , biraz vajinismus mu var dedi bişey diyemedim. Bu kasılmalar gayet normal değil mi ?
Normal canım

Ya okuyorum durumunu çok merak ettim naptın canım? Adetin düzensiz pko vardı sanırım. İnşallah gönlüne göre olur❤️
Yaa çok teşekkür ederim evet pcos var çok düzensizdi evlenince biraz düzene girdi 38-40 günlerde oluyordu geçen ay 48. günde geldi bu ayda o kadar beklemeyi düşünüyordum 50.güne kadar test yapmayayım diyordum ama biraz belirtim olunca dayanamadım yaptım sabah idrar silik çıkınca beta verdim sonucu 14.99 bakalım perşembe veya cuma kontrol beta vereceğim inşallah yükselir sağlıklı ilerler 🙏🏻🥹 ama aşırı bel ağrım var yoğun çalışıyorum ona bağlıyorum ama hiç bu kadar olmamıştı etkisi olur mu acaba?

Canım biz senle tahmini aynı zamanlarda hamiş kaldık. Gerçi benim daha kesin değil yarın 2. Betayı verecem. Duruma göre güzel bi artışın olursa ne zaman gideyim doktora kese için oğlumun üstünden 5 yıl geçti unutmuşum hep bu süreçleri. 10 güne kese gözükür mü
185 olmuş değerim artış güzel ama progesteron değerim 8 çıktı biraz düşük dedi önlem amaçlı zaten günde üç kez progestan fitil vermişti. Yarın tekrar beta istedi bakalım. Çok yeni bir gebelikmis cok erken öğrendin dedi. İnşallah tutunur

Merhaba yumurta çatlatmak için havuç kullanan var mı acaba? Ben de havuçları aldım ama dümdüz yiyoruz sanmıştım ben kaynatıp içemem ya yesek olmuyor mu?
Merhaba🌸benim bugün yarın çatlaması gerekiyor testte pik yaptı çünkü. Normalde incirle havucu ayrı ayrı kaynatip içmek falan gerekiyormuş ama ben inciri zeytinyağlı yediğim için havucu sade kaynatıp içmeyi düşünüyorum.

X