Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hayırlısı olsun da inşallah. Rabbim size de istediğiniz zaman da , aratmadan nasip eylesin inşallah 🌸 İnşallah haber vereceğim 🌸
Bak dün akşam yaptığım

Eklentiler

• 16697142667765494602848245994378.jpg
    16697142667765494602848245994378.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 27
Teşekkür ederim canım benim at resmini buraya bizde bi bakalım. Benim belirtim belim çok agriyodu geceleri aniden üşüme ve terleme oluyodu. Akıntım normal derecedeydi şuan yok gbi bisey yani çok az. Göğüslerim normalde adete 1 hafta kala şişer bu defa şişmedi şimdi yeni yeni şişmeye ve acımaya başladı. Aniden kalkınca kasiklarimda içten böyle bi kaşıntı gibi sizi hissediyordum o şuanda var oksururken bıçak saplaniyo sanki 3 saniye sonra geciyo ama şimdilik böyle kuzum bide bu gün aşırı midem bulandı 2 gündür hic bir şey yiyemiyorum malesef
Merhaba kendi belirtilerime bakınırken gördüm mesajınızı. Hamile misiniz? Aynı durumlar bende var. Klomen verdi doktorum bu ay üstüne beş gün değerlendirme ve iki gün sonrasında kasıklarım ağrımaya başladı. Geceleri inanılmaz fenalık geçirecek derecede terliyorum. Ayakta durduumda belim kopuyor. Kasıklarım ağrıyor koltuğa otururken bile yavaş oturuyorum. Duygularım bi değişik. 11 gün var adetime daha yani adet ağrısı olmadığı kesin.

Merhaba kendi belirtilerime bakınırken gördüm mesajınızı. Hamile misiniz? Aynı durumlar bende var. Klomen verdi doktorum bu ay üstüne beş gün değerlendirme ve iki gün sonrasında kasıklarım ağrımaya başladı. Geceleri inanılmaz fenalık geçirecek derecede terliyorum. Ayakta durduumda belim kopuyor. Kasıklarım ağrıyor koltuğa otururken bile yavaş oturuyorum. Duygularım bi değişik. 11 gün var adetime daha yani adet ağrısı olmadığı kesin.
Merhaba evet hamileyim ama ağustos ayında değil temmuz ayında en son temmuzun 24 unde adet gördüm bidahada görmedim hamile kaldım üstüne doktorada sordum belirtileri flan bebek hazırlığı yapılıyormuş rahimde o yüzden bi kaç ay öncesinde böyle gecikmeler ağrılar falan olabilirmiş bu sefer adet gününe 3 gün kala öğrendim hamileliğimi çok hissediyodum 3 gün öncesinde test yaptım ve pozitif cıktı darısı başına insallah🦋

🖐🏼 bende öyleyim aşırı yorgun ve uykusuz geceleride çok zor uyuyorum
Twrle
Merhaba evet hamileyim ama ağustos ayında değil temmuz ayında en son temmuzun 24 unde adet gördüm bidahada görmedim hamile kaldım üstüne doktorada sordum belirtileri flan bebek hazırlığı yapılıyormuş rahimde o yüzden bi kaç ay öncesinde böyle gecikmeler ağrılar falan olabilirmiş bu sefer adet gününe 3 gün kala öğrendim hamileliğimi çok hissediyodum 3 gün öncesinde test yaptım ve pozitif cıktı darısı başına insallah🦋
Aminnn inş🙏🏼Teşekkür ederim cevabınız için.

Canım lekelenme olayı kişiden kişiye değişiyor kiminde adet öncesi oluyor cidden ama kimisinde de yerleşme kanaması oluyor aslında o leke. Adet olması gereken gün leke gelip adet oldum sanıp o gün aslında yerleşme kanaması yaşayanları okudum burada ben çok.
Adet ve hamilelik belirtileri neredeyse aynı o yüzden emin olmak çok zor ama adet günün gelmeden de umudu kesme asla erken gebelik testlerine de güvenme çünkü geç döllenme falan olabiliyor adeti geçtiği halde testlerde çıkmayan sonradan pozitif gören de çok var 😇
En güzelini yapmışsın söylememekle biz de hala kimseye artık istiyoruz falan demedik hatta hamile kalırsam ilk üç ayı devirmeden de kimseye söylemek istemiyorum ters bir şey olursa bebek istediğimiz öğrenilmesin diye çevre baskısı cidden strese sokuyor insanı gereksiz yere keşke insanlar daha anlayışlı olsa 🙏
Yaaa amin canım inşallah öyledir hayırlı ve güzel olan vakit gelmiştir inşallah 😍💙🙏 olursa da olmazsa da boynumuz kıldan ince ne yapalım yeter ki hakkımızda hayırlısı olsun.
Selam yazdığın yazıyı okudum da ben 28 Kasım'da çatlatma iğnesi yaptım yumurtalıklarım da güzel gelişmişti bugün 11.gunum herkes leke görmüş ben hiç bişey görmedim belirtiler de sadece kasik ağrılarım var bide sanki adet olmuşum da adetimin bitme zmni gelmiş gibi sancılarım var bı ara midem bulaniyordu şimdi fazla olmuyo...leke çok mu önemli

Selam yazdığın yazıyı okudum da ben 28 Kasım'da çatlatma iğnesi yaptım yumurtalıklarım da güzel gelişmişti bugün 11.gunum herkes leke görmüş ben hiç bişey görmedim belirtiler de sadece kasik ağrılarım var bide sanki adet olmuşum da adetimin bitme zmni gelmiş gibi sancılarım var bı ara midem bulaniyordu şimdi fazla olmuyo...leke çok mu önemli
Hayır hiç önemli değil ve aslında sadece kadınların yüzde yirmi beşinde falan görülüyormuş, herkeste olacak diye bir şey yok yani aslında çoğu kadın da lekelenme görmeden hamile kalıyor zaten. Hiçbir belirti olmasına da gerek yok, belirti zaten erken dönemde ortaya çıkan bir şey değil pek daha ileriki haftalarda yaşanıyor çoğu. Hamilesindir umarım ☺️🙏💙

Hayır hiç önemli değil ve aslında sadece kadınların yüzde yirmi beşinde falan görülüyormuş, herkeste olacak diye bir şey yok yani aslında çoğu kadın da lekelenme görmeden hamile kalıyor zaten. Hiçbir belirti olmasına da gerek yok, belirti zaten erken dönemde ortaya çıkan bir şey değil pek daha ileriki haftalarda yaşanıyor çoğu. Hamilesindir umarım ☺️🙏💙
İnşallah isteyen herkes hamile kalır umarım cnm🤍🙏🏻ben folik asit ve progestan kullanıyorum yumurtalarim da biri 19 biri 22 mm di doktor bunlar en iyileri diğerleri de çok iyi gelişmiş dedi hayırlısı inşallah bı yararı olur 2 yıllık evliyim bı düşüğüm oldu ondan sonra çok istemeye başladım

İnşallah isteyen herkes hamile kalır umarım cnm🤍🙏🏻ben folik asit ve progestan kullanıyorum yumurtalarim da biri 19 biri 22 mm di doktor bunlar en iyileri diğerleri de çok iyi gelişmiş dedi hayırlısı inşallah bı yararı olur 2 yıllık evliyim bı düşüğüm oldu ondan sonra çok istemeye başladım
Olur inşallah neden olmasın olumlu düşün çok kafaya takıp stres yapmamaya çalış 💙🙏 vakti saati gelince olacak zaten öyle düşün ne kadar rahat olursan o kadar iyi bu süreçte canım Allah gönlüne göre versin inşallah

Sonuç ne oldu?

Suna kabil kucur kesinlikle ama kesinlikle harika bir doktor bende kadınlar kulübünden buldum benim derdimden anladı oturdum ağladım ben kadın doğum doktoruyum 2 aşılama 1 olumsuz tüp bebekte sonra hamile kaldım dedi 1.5 sene uğraştım dedi karşımızdaki bir doktor olarak bir kadın olarak yaklaşıyor hsg çektir sonomede git dedi kendisi de cekebilirdi ama beni çok daha iyi yere yönlendirdi polip vardı bende bak bu büyür dedi o sırada 5 tane doktora gidiyordum hiçbiri büyümez dedi polip 2-3 ayda 3 katı büyüdü histeroskopi yaptı beni ve 2 ay sonra hamile kaldım memleketime döndüm buradaki doktor histeroskopini kim yaptıysa çok güzel yapmış dedi öyle işte kuzum sana numarasını verebilirim istersen
Merhabaa 🥰 biz baska bir konuda konusmustuk yanlis hatirlamiyorsam kullanici adiniz cok tanidik geliyo 😄 simdi benimde suna hanımda takibim yapılıyor yorumunuzu gorunce yazmak istedim cok mutlunoldum doktoru boyle övmenize icim rahatladi😍

Merhabaa 🥰 biz baska bir konuda konusmustuk yanlis hatirlamiyorsam kullanici adiniz cok tanidik geliyo 😄 simdi benimde suna hanımda takibim yapılıyor yorumunuzu gorunce yazmak istedim cok mutlunoldum doktoru boyle övmenize icim rahatladi😍
Evet suna hoca iyidir inşallah bir an önce sonuç alırsınız ☺️

X