Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Ben daha karnım büyümeden yatmakta çok zorlanıyorum ya 🙈 sırtüstü ve yüzükoyun önerilmiyor ama yan yatınca da kollarım bacaklarım uyuşuyor ağrı içinde kalıyorum ☹ Acaba şu hamile yastıkları işe yarar mı etrafınızda kullanan olmuş mu tavsiye eden oldu mu hiç?
Evet ya gecelerim çok zor geçiyor ne tarafa yatsam rahat edemiyorum

Ben aldım çünkü eşim sarılarak uyumayı seviyor(normalde ben de) ama benim 1.60 onun 1.90 olduğunu düşünürsek o ayağını attığı zaman ezileceğim diye korkuyorum 😬😬😬 hayır birsey degil bebiş ufacık 😶 dün itiraf ediyordu bu ne ya sarılamıyorum diye 😒😒😂 ayrıca ben yüzüstü uyuyan bir insandım MECBUREN yan uyuyorum artık, sağımda solumda yastık var çünkü 😂 geçen hafta başı aldık... burda da bir ara sormuştum diye hatırlıyorum... işe yaradı bende .... emzirirken de kullanılıyormuş galiba ...

Ayy işe yaradığına sevindim valla 😋 şu U şeklinde olanlardan aldın dimi?
Bu arada ben hamilelikten beri eşimle yatamıyorum ayrı yatıyoruz 🤓 çok sık uyandığım için yatakta çok kıpırdıyorum onu rahatsız ediyorum, ben uyuyamayınca onun horlamasını duyuyorum iyice uykum kaçıyor. Çareyi yatakları ayırmakta bulduk 😏

Ayy işe yaradığına sevindim valla 😋 şu U şeklinde olanlardan aldın dimi?
Bu arada ben hamilelikten beri eşimle yatamıyorum ayrı yatıyoruz 🤓 çok sık uyandığım için yatakta çok kıpırdıyorum onu rahatsız ediyorum, ben uyuyamayınca onun horlamasını duyuyorum iyice uykum kaçıyor. Çareyi yatakları ayırmakta bulduk 😏
Evet evet U şeklinde , kocaman saçmasapan şekilli birsey ama işe yaradı .... ama ben yastıkla beraber kullanıyorum çok şişkin degil çünkü.... reflü de azalıyor .... ya bizim bir kuralımız vardı .... evlendiğimizden beri kavgalı da olsak ne olursa olsun ayrı yatakta yatılmayacak.... sadece 1 ay önce eşim biraz grip gibiydi 1 gün çiğnedik .... ben de bir ara 2-3e kadar uyuyamıyordum.... eşim yine de gel yanımda bak telefona dedi .... öyle bir hikaye.... o yüzden de yastık aldık 😂😂😋 bir de ben yalnız yatmayı sevmiyorum ... hatta eşim nöbetçiyken tv açık koltukta uyuyorum genelde :KK43:(( bebiş olunca nasıl olacak bakalım ... çünkü eşime de kıyamıyorum bebekle uyanmasını istemiyorum .... ama ilk 1 yıl bebeği ayırmayı düşünmüyorum ....

Valla ne yalan söyliyim bende de aynı şekilde seyirme gibi ufak tıklatmalar oluyor ve iki ayrı bölgede hepte aynı noktadan ☺️ Sol tarafıma dönüp yatınca rahat hissediyorum günde belki bir veya iki kez denk geliyor bazen hiç olmuyor 🙈 beşik konusunda da ben iki tane sallanan beşiklerden almayı düşünüyorum bi tanesini üç ay kadar yatağımın yanına koyarım ikizleri de nasipse aşağı ve yukarı yatacak şekilde koyarım. İki beşik sığmaz çünkü. Araba konusunda yan yana olanları eledik bizde eşimle geniş olabileceğini düşünüyoruz. Hem araba koltuğu hem pusete konulanlardan olursa arkalı önlü daha rahat ederim diye düşünüyorum. Şimdilik bir fikir diyeyim😊 ikiz arkadaşlarımızın hiçbirinin cinsiyetleri belli değil sanırım. Önümüzdeki haftalar bol çeşitli cinsiyetler duyacağız anlaşılan🥳🥳🥳

ben pembe veya mavi istemiyorum özellikle .... gariplik bende 😬😬😬 bana sorduğunda cinsiyet de belli değildi .... o yüzden bu renk hoşuma gitti :))) bir de şimdi belki ikincisi kız olur o da kullanır diye düşünüyorum 😃
Bende kesinlikle mavi ve pembe karşıtıyım 🤣🤣kalıplaşmış şeylerden hiç hoşlanmam tabiiki mavi olan güzel birşeyler gördüğümde alırım oğluşuma ama illaki mavi değil 🙃🙃

Ya kızlar saçma birsey söyleyeceğim ama bu haftada çok çok hassassanız hareket hissetme ihtimaliniz var mı acaba .... ben böyle pıt diye birseyler hissediyorum .... sağda hissetmiyorum bebeğin olduğu tarafta hissediyorum .... kafayı mı yiyiyorum .... eşime elini karnıma koy dedim o da hissetti 😳 imkansız mı acaba .... tekme atması zor da hani kese içinde zıplıyor ya acaba o hareketi mi hissediyoruz
Dipnot: zayıf da degilim yani....
saçma değil bence ben basından beri hissediyorum geçen gün kapı çalar gibi göbeğin az altı iki kere tak tak diye attı arkasındanda titredi 2 3 kere yasadım çok güzeldi ben sürekli kendimi dinliyorum ve hissediyorum bebeğimle konusuyorum daha önce böyle seyler yasamazdım bebeğimi hissettiğime inanıyorum normal gebelerin hissetmemeleri normal biz yatıyoruz daha tegirginiz çok dikkat ediyoruz değişikliklere belkide bu nedenle hissettiğimize inanıyorum🥰

bizde bu ara ayrı yatanlardanız 😂eşim fazla deli yatıyor ve bana zarar vermekten çok korkuyor bu nedenle karşılıklı koltukları mesken tuttuk😂bebek giysisi olarak bende bir takımda olsa hastane çıktısı almak istiyorum her zaman çok beğenmişimdir özel kutularda içimde kalmasın🤰özel tavşanlı bulutlu takımlar bebek kıyafetlerinin hepsi çok güzel ya çok hevesleniyorum ama şimdilik tutuyorum kendimi hiç almadım 🙈 hep beğenip beğenip ekran görüntüsü aldığım takımlar inş almak kısmet olur🤲🤲

Eklentiler

• Screenshot_20200212_103037_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200212_103037_com.instagram.android.jpg
    104,8 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20200211_101927_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200211_101927_com.instagram.android.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20200210_164641_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200210_164641_com.instagram.android.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20200210_164626_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200210_164626_com.instagram.android.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20200210_131928_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200210_131928_com.instagram.android.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_20200213_093750_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20200213_093750_com.instagram.android.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 24
saçma değil bence ben basından beri hissediyorum geçen gün kapı çalar gibi göbeğin az altı iki kere tak tak diye attı arkasındanda titredi 2 3 kere yasadım çok güzeldi ben sürekli kendimi dinliyorum ve hissediyorum bebeğimle konusuyorum daha önce böyle seyler yasamazdım bebeğimi hissettiğime inanıyorum normal gebelerin hissetmemeleri normal biz yatıyoruz daha tegirginiz çok dikkat ediyoruz değişikliklere belkide bu nedenle hissettiğimize inanıyorum🥰
Ben de özellikle birkaç gündür sanki kasığıma doğru içerden bi cimcikleme gibi bişey hissediyorum. Hayırdır inşallah:)

Ben de özellikle birkaç gündür sanki kasığıma doğru içerden bi cimcikleme gibi bişey hissediyorum. Hayırdır inşallah:)
ya bilmiyorum ama ben ne zaman bebeğimi hissetmek istiyorum Allahım minicik te olsa hissettirsin kendini dediğimde hep o şekilde oluyor çünkü aklım çıkıyor ya kalbi durduysa diye ha diyince Dr gidemiyoruz devletede gitmiyorum çok kalabalık hastalık bulaşmasın diye İzmir içi olsam zırt pırt doktora giderim sanırım😂bence o hissettiğimiz sey bebelerimiz ya ben burdayım merak etme diyor😭çok duygusalım bugun yaa

Bende de batma hissi oluyor arada canım sağa sola dönerken cok korkuyorum bazen ama bazende bebegim kendini hissettiriyor diye seviniyorum geçince batma 😊
Bende fark ettimde iğneden morarmıs sanırım ondan acıyor aynen her sağa sola dönerken uyanıyorum ben uykular haram oldu bana gece uykusu diye birsey kalmadı canı sağolsun yavrumun😂

Başlık hamarat kaynıyor maşallah 😊 benim de annem burda birkaç haftadır, hırkaya başladı. Daha cinsiyetler belli değil ama zaten pembe mavi bana da çok uzak geldiği için birini açık kahve birini sarı yapıyor 😁 hep bi kız bi erkekmiş gibi geliyor bana, giydirirken de bu birinin giysisi bu ötekinin demeden elimize hangisi geçerse giydiririz kafasındayız karı-koca, unisex renkler ve kıyafetler yapıcaz o yüzden 😄
Ben de şöyle bi kışlık tulum beğendim ama biraz ileri aylar için. Sağ salim doğurayım da o zaman alıcam 😀

Eklentiler

• Screenshot_20200304-152723.jpg
    Screenshot_20200304-152723.jpg
    149,1 KB · Görüntüleme: 28
Başlık hamarat kaynıyor maşallah 😊 benim de annem burda birkaç haftadır, hırkaya başladı. Daha cinsiyetler belli değil ama zaten pembe mavi bana da çok uzak geldiği için birini açık kahve birini sarı yapıyor 😁 hep bi kız bi erkekmiş gibi geliyor bana, giydirirken de bu birinin giysisi bu ötekinin demeden elimize hangisi geçerse giydiririz kafasındayız karı-koca, unisex renkler ve kıyafetler yapıcaz o yüzden 😄
Ben de şöyle bi kışlık tulum beğendim ama biraz ileri aylar için. Sağ salim doğurayım da o zaman alıcam 😀
Yaaa bu tulumlardan kardeşim için yaptırmak istiyorum. Geçen aradım sayfaları bulamadım. Bu sayfada yapıyolar mı? İkiz yeğenlerim var onlara 🥰 Biri kız biri erkek 🤗

Benim cücüğümün, bir tek opu döneminde başladığım test gününün bir gün öncesinde bitirdiğim gri renk yelekten başka bişeysi yok şimdilik :))) yaaa yine aklıma geldi ağlıcam bak 😢 test günü aslında bizim ctesiydi ben dayanamayıp Cuma günü eve gelirken gebelik testi almıştım. Eşim gelmeden bi yaptım pozitif. Tabi eşim gelene kadar ben ağla ağla 🤣 gelmesine yakın yaptığım o yeleğin içine koydum testi. Gelince de bak yelek bitti güzel olmuş mu baksana dedi eline verdim 😬 bi açtı testi gördü demez mi aaa test mi aldın hadi yapalım hemen 😒 anlamadı saf. Dedim hayatım içine baksana. Tabi 1 saat daha yine ağladık 😅

Benim cücüğümün, bir tek opu döneminde başladığım test gününün bir gün öncesinde bitirdiğim gri renk yelekten başka bişeysi yok şimdilik :))) yaaa yine aklıma geldi ağlıcam bak 😢 test günü aslında bizim ctesiydi ben dayanamayıp Cuma günü eve gelirken gebelik testi almıştım. Eşim gelmeden bi yaptım pozitif. Tabi eşim gelene kadar ben ağla ağla 🤣 gelmesine yakın yaptığım o yeleğin içine koydum testi. Gelince de bak yelek bitti güzel olmuş mu baksana dedi eline verdim 😬 bi açtı testi gördü demez mi aaa test mi aldın hadi yapalım hemen 😒 anlamadı saf. Dedim hayatım içine baksana. Tabi 1 saat daha yine ağladık 😅
Ne güzel bi hatıra olmuş büyüdüğünde anlatırsınız 😍 ben de ilk kan testi yaptırdığımda sonucu bana da söyle demişti eşim, aradım 66 çıktı dedim ağlıyorum bi yandan 😂 anlamadım pozitif mi negatif mi dedi 🤣 biz bugüne kadar ilk defa 0,1 dışında bi sonuç aldık zaten ve biliyor aslında ama o an algılamak zor oluyor işte heyecan da olunca 😌

X