Ağustosta tüp bebek tedavisine baslayanlar burdami

Ben de agustos adetiyle tedaviye basliyorum. Muhtemelen agustosun ilk haftasi. İlk tup bebek denemem olacak oncesinde 2 negatif asilama
Buralarda tup bebegi de tutmayan cok var, okumaya korkuyorum artik😢😢

Ben de agustos adetiyle tedaviye basliyorum. Muhtemelen agustosun ilk haftasi. İlk tup bebek denemem olacak oncesinde 2 negatif asilama
Vallahi okudukça insan daha çok telaş yapıyor. Umarım hakkımızda hayırlısı olur.

Ben şu an klomen kullanıyorum doktorum olmazsa aşılama önerecek muhtemelen. Aşılamayı atlayıp tüp bebeğe mi geçsem diye düşünüyorum o yüzden geldim konuya. Büyük ihtimalle de olmayacak zaten tüp bebek merkezi araştırması yaptınız mı siz hangi ilde hangi merkez/doktora gideceksiniz?

Ben şu an klomen kullanıyorum doktorum olmazsa aşılama önerecek muhtemelen. Aşılamayı atlayıp tüp bebeğe mi geçsem diye düşünüyorum o yüzden geldim konuya. Büyük ihtimalle de olmayacak zaten tüp bebek merkezi araştırması yaptınız mı siz hangi ilde hangi merkez/doktora gideceksiniz?
Ben iki kez asilama yaptirdim olumsuz oldu etkilemek istemem ama asilama cok az bir ihtimal katiyor yani normal iliskiden farki yok. Ama tabi olacagi varsa asilamayla da olur. Ben Goztepe Medical Park’a gidiyorum. Aynur Ersahin’e. Bana 2 yil boyunca gittigim her doktor sebepsiz dedi. Bu doktor bana sende pko var dedi benim tum herseyim duzenlidir o yuzden bunu anlamak zormus , tek belirtim sivilce sac dokulmesi ve her ay ilacsiz bile en az 2 yumurta olusmasi
Ama degerlerim hormonlarim hep normal o yuzden doktorlar simdiye kdar hic pko dememisti
Bu doktor farkli bir sey diyince acaba mi diye buna geldiim
Zaten tup bebek yaptiricaktik boyle olunca buraya yaptirmaya karar verdim

X